Profilaktyka osteoporozy

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Profilaktyka osteoporozy

Post autor: stark »

Myśleliście o diecie swoim rodziców czy dziadków? Moja mama wróciła niedawno od lekarza, który wspominał jej o osteoporozie. Jest już w grupie ryzyka. Nawet nie wiedziałem, że osoby koło 50tki powinny się tym interesować. Okazało się, że jak najbardziej. W profilaktyce istotne jest odpowiednia dieta bogata w wapń oraz witaminę D3. Korzystacie z suplementów typu https://calperos.pl/ ? Mama zastanawia się właśnie czy warto po nie sięgnąć.
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Profilaktyka osteoporozy

Post autor: luśka »

No tak, osteoporoza to trudna choroba, dlatego myślę, że dobrze będzie sprawdzić, co się dzieje, już wcześniej. W takich klinikach http://www.cm-klara.pl/ możemy się umówić na wizytę i porobić kontrolne badania. A potem w miarę szybko reagować, dla wspólnego dobra. Bo zdrowie jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
zenka1
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:25

Re: Profilaktyka osteoporozy

Post autor: zenka1 »

Jeżeli szukacie informacji na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, polecam zajrzeć na stronę http://badania-jelita-grubego.waw.pl tam jest sporo informacji i ciekawych porad oraz wskazówek. Uważam, że warto jak najbardziej zgłębiać wiedze na temat zdrowia. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, jak o siebie dbać,co jeść, żeby cieszyć się zdrowiem.
ODPOWIEDZ