Problemy w związku

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Óla

Re: Problemy w związku

Post autor: Óla »

A czy na pewno to właśnie tabletki antykoncepcyjne wpłynęły na Twoje libido? Zapoznaj się z tym wpisem https://seksuologonline.pl/blog/porady/ ... -a-libido/ i zobacz czy na pewno tak jest. Ogólnie na libido wpływa naprawdę wiele aspektów, antykoncepcja czasami też, ale niekoniecznie...

usuwanie żylaków nfz śląsk
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: Problemy w związku

Post autor: edda »

Z libido przy tabletkach różnie może być. Moje pierwsze to w ogóle nie były trafione. Nie tylko libido spadło, ale też źle się po nich czułam. Dlatego po 3 miesiącach ginekolog mi je zmienił na belarę i już przy tych tabletkach nie miałam i nie mam takich problemów. Libido też na odpowiednim poziomie. Dlatego może warto udać się do ginekologa żeby zmienił na inne.
ODPOWIEDZ