Poradnia psychologiczna

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Poradnia psychologiczna

Post autor: Justynianka »

Jakie jest Wasze zdanie na temat poradni psychologicznych? znam pewną osobę bardzo mi bliską zresztą , która boryka się z depresją. Rozważam wybór takiej Poradni Salomon w Łodzi https://poradniasalomon.com.pl/ . Może słyszeliście o niej? Chciałabym pomóc a słyszałam wiele pozytywów na temat tej poradni : także to ,że terapeuci mają dobre i empatyczne podejście do pacjentów. Myślę więc, że i mojemu znajomemu pomogą
lóbernem

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: lóbernem »

Ja ostatnio rozglądałem się za jakąś porządną poradnią psychologiczno-pedagogiczną dla mojego dziecka. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.fundacjameritum.com/ i mogę polecić ich również wam. Poradnia ta znajduje się w Sosnowcu. Tam na pewno pomogą waszym dzieciom.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Poradnia psychologiczna

Post autor: ankor »

To zależy, jaki jest problem, ale w każdym przypadku należy reagować i rozmawiać. Zobaczcie - http://poradnia-uzaleznien.pl/
Hazard, alkohol, dopalacze to są tylko przykładowe tematy, z którymi jakoś trzeba sobie radzić. I tego raczej nie zrobicie samodzielnie - konieczna jest praca, rozmawianie, szukanie rozwiązań i sposobów na to, aby cokolwiek ruszyć.
To nie jest tak, że nagle coś minie z dnia na dzień. Trzeba zrozumieć problem, chcieć reagować, coś zmienić. Inaczej będziecie wiecznie stać w miejscu. A temu, kto ma problem, wiecznie się będzie wydawać, że nic się nie dzieje. Przecież to standard.
ODPOWIEDZ