Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Post autor: MalaMi »

Co wasze dzieciaki na taki pomysł?
Zastanawiam się czy półkolonia dla dzieci to dobre rozwiązanie na wakacje chociażby.
Poszperałam trochę w internecie i tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ znalazłam coś takiego.
To co prawda oferta z okolic Katowic, Bytomia i Sosnowca, ale może warto to rozważyć?
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Post autor: Adamek »

Moje dzieciaki to zawsze są chętne na różnego rodzaju wycieczki, półkolonie, różne wyjazdy. Chyba już nam się udało zaszczepić w nich taką małą pasję do zwiedzania i wyjazdów. Też córka była fajnym miejscu na zielonej szkole w tym roku, w ośrodku Wiktorowo. Tam obozy czy pobyty wakacyjne też są organizowane. Jest jezioro, lasy, Szlak Piastowski trzeba tu wymienić, więc było co zwiedzać. Też na miejscu było mnóstwo ciekawych zajęć, bardzo dobrze wyposażony jest ten ośrodek.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Post autor: KarinaMa »

To zależy w dużej mierze od tego, jak Wasze maluchy są nastawione do takich wyjazdów. Musicie też na pewno zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zabezpieczycie Wasze dzieci. Biorąc pod uwagę takie kwestie jak chociażby zabezpieczenie przed owadami dobrze widać, dlaczego warto podejść do tego tematu w sposób odpowiedzialny. Na przykładzie oprysków z https://allegro.pl/produkt/oprysk-na-ow ... 134ab27eeb dobrze widać, że faktycznie da się zapobiec obecności owadów na danym terenie.
Aśka43

Re: Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Post autor: Aśka43 »

Zdecydowanie tak. Jeśli wysyłacie dzieci na półkolonie, to na pewno powinniście zadbać o to, by były one prawidłowo zabezpieczone. Wiem, że w https://ktomalek.pl/preparaty-na-ukasze ... dow/k-51/1 możecie poczytać więcej na temat specjalnych preparatów na ukąszenia owadów, dlatego też zdecydowanie warto byłoby się w nie zaopatrzyć.
palądyn

Re: Półkolonia - co wasze dzieciaki na to?

Post autor: palądyn »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://busolamazury.pl/kategoria-produ ... mlodziezy/
ODPOWIEDZ