Operacja kręgosłupa

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Operacja kręgosłupa

Post autor: heniutek »

Mój kuzyn miał jakiś czas temu wypadek na motorze. Żeby było "śmieszniej" - na samo zakończenie sezonu. Od jakiegoś czasu czytam o tym, że operacje kręgosłupa w Gdańsku mogłaby być dla niego ratunkiem. No i zastanawiam się nad tym, jak długo potem będzie trwał proces rehabilitacji.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: Justynianka »

Czasem warto wybrać sie na dobrą rehabilitację a jeśli nie to można wybrać taką opcję z dojazdem. Ja zaczelam miec spore migreny po upadku ze schodów pewnego razu... czasem bol byl nie do zniesienia. Okazalo się ze bardzo uszkodzilam sobie plecy , ale zdecydowalam sie na lecznicze masaże od Rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl i to faktycznie pomogło. Nie miałam czasu na chodzenie po gabinetach więc taka opcja z dojazdem do domu pacjenta to super sprawa
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: King »

Obecnie są spore możliwości uzyskania pomocy, nawet w powazniejszych przypadkach. Polecam zajrzeć między innymi na https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... zezskorne/ i poczytać o tym, jak można poradzić sobie z dużym problemem z kręgosłupem. Moim zdaniem nie warto zwlekać, by sytuacja się nie pogarszała.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: jula9201 »

Wykonuje się coś takiego, jak blokada kręgosłupa? Bo wiem, że jest to znieczulenie.
kalek

Re: Operacja kręgosłupa

Post autor: kalek »

Według mnie chiropraktyka jest świetną opcją dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem. chiropraktyk Kraków może zapewnić naturalną i bezpieczną ulgę w podwichnięciu, bólu pleców, przewlekłym bólu i nie tylko. Warto rozważyć wypróbowanie tej nieinwazyjnej terapii, aby uzyskać długotrwałe rezultaty.
ODPOWIEDZ