Najlepsza firma informatyczna

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
łukasz

Najlepsza firma informatyczna

Post autor: łukasz »

Witam. Od bardzo dawna moja firma współpracuje z https://sprawnykomputer.pl/firma-it/ i jest to naprawdę bardzo dobra i owocna współpraca. Jeśli jest jakiś problem z serwerem czy wystąpi jakakolwiek usterka to natychmiast przystępują do naprawy. Zawsze wszystko wykonują na czas.
Tombudą93

Re: Najlepsza firma informatyczna

Post autor: Tombudą93 »

Moja firma zajmuje się transportem spożywczym. Nie stać nas na osobny dział IT, ponieważ jesteśmy małą firmą i dlatego zlecamy usługi zewnętrznym firmom. Współpracujemy z serwiskomputerowylublin.pl, nie zawodzą nas, zawsze na czas sprzęt jest zrobiony i ceny są także przystępne. Polecam.
bymóbris

Re: Najlepsza firma informatyczna

Post autor: bymóbris »

Też ostatnio rozglądałem się za porządną firmą, która zajmuje się obsługą informatyczną w końcu zdecydowałem się na usługi https://www.rozliczenia-nfz.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Firma ta specjalizuje się w obsłudze informatycznej placówek medycznych, więc polecam ich wszystkim działającym w tym biznesie.
TeresŚ

Re: Najlepsza firma informatyczna

Post autor: TeresŚ »

Jeżeli jesteśmy w temacie obsługi informatycznej to polecam zapoznać się z oferta tej firmy Symex http://www.symex.pl/kontakt/ z Nowej Rudy. Firma oferuję kompleksowe usługi jeżeli chodzi o podstawową pomoc informatyczna jak i systemy informatyczne odpowiadają za komunikację, sprawne zarządzanie różnymi obszarami, a także gromadzenie danych.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 260
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Najlepsza firma informatyczna

Post autor: judyta »

Tego typu firm jest sporo, ale to racja - nie każda z nich jest warta polecenia. Ja miałam do czynienia z róznymi firmami, ale tylko usługi https://enicom.pl/ w 100% sprostały moim oczekiwaniom, dlatego ich polecam.
ODPOWIEDZ