Masz kredyt we frankach?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Estor »

Obrazek
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 14:02

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: katpat »

Niezależnie od tego czy staramy się o kredyt czy pożyczkę warto robić to za pośrednictwem profesjonalnych doradców https://splatakredytow.pl/, którzy nie tylko ułatwią nam cały ten proces i możliwie go przyspieszą, ale także, dadzą nam gwarancję, że finansowanie, które wybraliśmy jest najkorzystniejszym możliwym w naszej sytuacji.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Kalanss »

Jeśli macie kredyt we frankach i nie jest to dla Was korzystna sytuacja i chcielibyście dowiedzieć się co możecie zrobić, żeby poprawić Waszą sytuacje finansową, zajrzycie pod ten adres http://domwkredycie.pl/ . Link do strony, którą Wam podesłałam jest blogiem kredytowym o bardzo merytorycznych i ciekawych artykułach.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: women89 »

Kredyt we frankach to na pewno temat, który jest ciężki i wymaga odpowiedniego podejścia. Przede wszystkim ze względu działanie, które jest wciąż niepewne. Ale, coraz więcej osób wychodzi z tego obronną ręką, co daje szansę na rozwiązanie sprawy jak najlepiej! Polecam zajrzeć na https://www.frankowcy.pl/ gdzie znajdziesz wiele informacji i rzeczową pomoc w tym temacie.
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: edda »

Ten kto ma kredyt we frankach wie, ile taki zdrowia kosztuje. Na szczęście już nie jestem z tym sama. W Poznaniu trafiłam na firmę https://cleverstep.pl/ , która oferuje wszelką możliwą pomoc przy umowach kredytowych, w których są klauzule niedozwolone. Sama nie ruszyłabym z miejsca, a tak miałam wszystko jasno i zrozumiale przedstawione co można zrobić. Dużą pomoc otrzymałam.
nikuś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: nikuś »

Nam się dosyć szybko udało się znaleźć dobrą kancelarię, która zajęła się naszą sprawą. Po kilku spotkaniach udało nam się trafić tutaj https://lextio.pl . Przeanalizowali umowę, powiedzieli ile można zyskać, jeśli pójdzie się do sądu i wszystko wytłumaczyli. Teraz czekamy na finał. Nie wątpię w to, że będzie korzystny.
Fajura123Ą

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Fajura123Ą »

Kredyt we frankach był dla wielu możliwością i sposobem na działanie w sposób zdecydowanie lepszy. Nikt jednak nie spodziewał takiego obrotu sprawy jak obecnie. Jeśli zmagasz się z tym problemem i chcesz, aby całość zakończyła się z korzyścią dla Ciebie, zajrzyj na https://kancelariafrankowicza.pl/ i przekonaj się jak działać, aby sobie pomóc.
Ósemka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Ósemka »

Jeśli jesteście frankowiczami, to teraz jest dobry czas by zawalczyć o swoje prawa. Coraz więcej spraw o unieważnienie umowy kredytu we frankach jest rozstrzyganych na korzyść kredytobiorców. Nam też udało sie umowę unieważnić. Pomogła nam w tym kancelaria Katarzyny Piętki z Trójmiasta - http://kancelariapietka.pl/ . Zajęli się wszystkim kompleksowo i profesjonalnie, po analizie umowy, przedstawili nam jakie mamy szansę na wygraną (okazało się, że całkiem spore), przyjęli kilka strategii postępowania i działali wielotorowo, tak że w efekcie udało nam się umowę unieważnić sądownie.
poliś

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: poliś »

Myślę, że każdy, kto ma kredyt we frankach powinien sobie zerknąć tutaj https://iszczecinek.pl/pl/651_materialy ... adzic.html i poczytać. Macie tam bowiem ciekawy i przede wszystkim praktyczny artykuł na temat rosnących rat kredytu we frankach. Dowiecie się tam czy w takiej sytuacji można coś zrobić. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Jeżeli zastanawiacie się, co nowego u frankowiczów , to warto w wolnej chwili zweryfikować tego bloga: https://zyciebezkredytu.pl/frankowicze- ... assa-trwa/ . Udało mi się tam znaleźć konkretnie sprecyzowane treści, dzięki którym zrozumiałem pewne mechanizmy, o których wcześniej nie miałem nawet pojęcia. Wydaje mi się, że to idealny blog dla wszystkich frankowiczów, którzy chcą ubiegać się swoich racji przed sądem. Znajdziecie tam wiele konkretnych artykułów, które pomogą wam zrozumieć kuluarowe zagadnienia.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: urania »

Na szczęście ja nie mam ale znam osoby które mają. Spłaciły już znaczną część kredytu a okazuje się, że to dopiero kropla w morzu, tak te koszty poszły do góry. Może takie porady to rozwiązanie https://gazetapowiatowa.pl/poradniki/fi ... -frankach/ ? Skoro się da coś z takim kredytem zrobić to warto działać. Skoro są fachowcy którzy zajmują się takimi sprawami to na pewno z ich pomocą będzie łatwiej.
ODPOWIEDZ