Kursy na automaty

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
wynoszą

Kursy na automaty

Post autor: wynoszą »

Kursy na automaty
Kursy na zwykłych automatach są w rzeczywistości określane przez liczbę symboli na bębnach. Na każdym bębnie znajduje się pewna liczba symboli, a prawdopodobieństwo upuszczenia któregokolwiek z tych symboli wynosi jeden na liczbę znaków. W prostym automacie zobaczysz trzy (3) bębny z 10 symbolami na każdym. W takim przypadku szanse na upuszczenie określonego symbolu na każdym kole wynoszą 9: 1.

Szanse na uzyskanie dwóch (2) identycznych symboli podczas obracania automatu wynoszą 1/10 x 1/10 = 1/100, co odpowiada współczynnikowi 99: 1 . Natomiast szanse na uzyskanie 3 identycznych symboli na obrót wynoszą 1/10 x 1/10 x 1/10 = 1/1000, co odpowiada współczynnikowi 999: 1 .

Pamiętaj, że zwrot z każdego zakładu jest zawsze niższy niż prawdopodobieństwo wygranej zakładu. Wypłata każdego zakładu pomnożona przez Prawdopodobieństwo daje procent zwrotu każdego zakładu, a dodając wszystkie wyniki, uzyskujemy współczynnik zwrotu każdego automatu.
Janusz ź

Re: Kursy na automaty

Post autor: Janusz ź »

Wiele osób szuka kasyn online i marzy o wygraniu dużych pieniędzy na automacie do gry, a niektórzy fani siedzą całymi dniami, obstawiając zakłady i kręcąc rolką w nadziei, że pojawi się szczęśliwa liczba.
oluś56

Re: Kursy na automaty

Post autor: oluś56 »

Ja wolę zwykłe gry na przykład 8 Ball Pool! Zwłaszcza z Generatorem pieniędzy https://8-ball-pool.besthacks.com.pl/ jest mega.
ODPOWIEDZ