Jaka firma odbierająca odpady

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: MalaMi »

Możecie polecić jakieś sprawdzone oferty?
Tutaj https://forestodpady.pl/ czytałam, co może zaoferować jedna firma odbierająca odpady.
Może warto wziąć to pod uwagę?
Będę wdzięczna też za inne namiary.
Nie mam w tym wszystkim zbytnio rozeznania, więc tym bardziej chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: DreamKomtru »

Ja polecam Ekojumir http://ekojumir.pl/oferta/odbior-utyliz ... udowlanych . Zlecałem im odbiór odpadów budowlanych i bardzo dobrze wywiązali się ze swojego zadania. Firma bardzo rzetelna i kompetentna.
miśkaq

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: miśkaq »

Tutaj https://esbud.pl jest namiar na ciekawą firmę, która zajmuje się odbiorem, wywozem i recyklingiem odpadów. Myślę, że warto się na tej stronie na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz oczywiście ich oferta. Trzeba zawsze stawiać na profesjonalne usługi, dzięki którym można pozbyć się odpadów, które wytwarzamy.
róberus

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: róberus »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się odbieraniem odpadów. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://ekomarmax.pl/oferta/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.
szymekł

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: szymekł »

Znam dobrą firmę zajmującą się zbieraniem odpadów medycznych, niebezpiecznych, zakaźnych czy weterynaryjnych: EkoEuropa Energy z Warszawy, super specjalista w tej branży. Tu ich strona http://www.ekoeuropa.pl/oferta/zbieranie-odpadow Odbierają m.in. biocydy, oleje mineralne, tusze, barwniki, pigmenty, farby i lakiery, żywice, kleje, spoiwa, środki pirotechniczne, odpady azbestowe, baterie, akumulatory i wiele innych odpadów niebezpiecznych. Oferują solidnej jakości pojemniki na odpady.
miciński

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: miciński »

Jeśli chodzi o województwo zachodniopomorskie to skupem odpadów plastikowych zajmuje się firma Recykler. Prowadzą skup rur z tworzyw sztucznych, nakrętek plastikowych, PCV i PVC. Tu sobie znajdziecie konkrety na ten temat: https://recykler.szczecin.pl/oferta/tworzywa-sztuczne/ Ja powiem tyle, że firma działa profesjonalnie i dobrze się z nimi współpracuje, cenowo jest ok.
ZbyszekŚ

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: ZbyszekŚ »

My od dłuższego czasu współpracujemy z firmą https://www.mag-bar.pl/kontakt. Zajmują się skupem i zagospodarowaniem wytwarzanych przez nas poprodukcyjnych odpadów z tworzyw sztucznych. Zapewniają indywidualne warunki współpracy, terminową realizację zleceń oraz profesjonalną obsługę klienta.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: tormund94 »

Firma związana z recyklingiem śmieci, oferująca zaawansowane technologie i profesjonalne usługi to https://mb-group.pl . Zajmują się przetwarzaniem różnorodnych odpadów, w tym elektronicznych, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki temu recykling śmieci jest banalnie prosty. Działania tej firmy są zgodne z obowiązującymi normami i standardami ekologicznymi.
zośka5151

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: zośka5151 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Oiler , która zajmuje się w odbiorze i recyklingu odpadów niebezpiecznych od przedsiębiorstw. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
kimczi

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: kimczi »

Firma https://elektrycznesmieci.pl specjalizuje się w odbiorze odpadów elektronicznych, co obejmuje zarówno zużyty sprzęt elektryczny, jak i elektroniczny. Na ich stronie internetowej dostępne są szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji pojemników, w których można bezpiecznie zdeponować niepotrzebne urządzenia czy odpady elektryczne.
tormik

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: tormik »

Z tego co słyszałam, to odbiorem elektrośmieci zajmuję się między innymi firma odbiorydomowe.pl Oferują swoje usługi bezpłatnie, niezależnie od tego na jakim piętrze mieszkasz. Jeżeli masz na zbyciu pralkę, lodówkę czy inne sprzęty AGD to śmiało możesz sie do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ