Jaka firma odbierająca odpady

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: MalaMi »

Możecie polecić jakieś sprawdzone oferty?
Tutaj https://forestodpady.pl/ czytałam, co może zaoferować jedna firma odbierająca odpady.
Może warto wziąć to pod uwagę?
Będę wdzięczna też za inne namiary.
Nie mam w tym wszystkim zbytnio rozeznania, więc tym bardziej chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: DreamKomtru »

Ja polecam Ekojumir http://ekojumir.pl/oferta/odbior-utyliz ... udowlanych . Zlecałem im odbiór odpadów budowlanych i bardzo dobrze wywiązali się ze swojego zadania. Firma bardzo rzetelna i kompetentna.
miśkaq

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: miśkaq »

Tutaj https://esbud.pl jest namiar na ciekawą firmę, która zajmuje się odbiorem, wywozem i recyklingiem odpadów. Myślę, że warto się na tej stronie na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz oczywiście ich oferta. Trzeba zawsze stawiać na profesjonalne usługi, dzięki którym można pozbyć się odpadów, które wytwarzamy.
róberus

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: róberus »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się odbieraniem odpadów. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://ekomarmax.pl/oferta/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.
szymekł

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: szymekł »

Znam dobrą firmę zajmującą się zbieraniem odpadów medycznych, niebezpiecznych, zakaźnych czy weterynaryjnych: EkoEuropa Energy z Warszawy, super specjalista w tej branży. Tu ich strona http://www.ekoeuropa.pl/oferta/zbieranie-odpadow Odbierają m.in. biocydy, oleje mineralne, tusze, barwniki, pigmenty, farby i lakiery, żywice, kleje, spoiwa, środki pirotechniczne, odpady azbestowe, baterie, akumulatory i wiele innych odpadów niebezpiecznych. Oferują solidnej jakości pojemniki na odpady.
miciński

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: miciński »

Jeśli chodzi o województwo zachodniopomorskie to skupem odpadów plastikowych zajmuje się firma Recykler. Prowadzą skup rur z tworzyw sztucznych, nakrętek plastikowych, PCV i PVC. Tu sobie znajdziecie konkrety na ten temat: https://recykler.szczecin.pl/oferta/tworzywa-sztuczne/ Ja powiem tyle, że firma działa profesjonalnie i dobrze się z nimi współpracuje, cenowo jest ok.
ZbyszekŚ

Re: Jaka firma odbierająca odpady

Post autor: ZbyszekŚ »

My od dłuższego czasu współpracujemy z firmą https://www.mag-bar.pl/kontakt. Zajmują się skupem i zagospodarowaniem wytwarzanych przez nas poprodukcyjnych odpadów z tworzyw sztucznych. Zapewniają indywidualne warunki współpracy, terminową realizację zleceń oraz profesjonalną obsługę klienta.
ODPOWIEDZ