Jak zmienić pracę?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Jak zmienić pracę?

Post autor: MalaMi »

Jak to zrobić?
Czytałam tutaj https://helphoo.com/pl/blog/dzien-pozyt ... zaczac-zyc trochę więcej o tym, jak zmienić pracę, kiedy to zrobić i na co zwracać uwagę.
Może ktoś z was doda coś od siebie?
Miał ktoś z was już taki etap w życiu? Jak się za to zabrać?
Czy warto wziąć pod uwagę wyjazd za granicę? Rzeczywiście są tam lepsze zarobki?
aśka44

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: aśka44 »

Nie wiem jak z ofertami ale jest jedna dobra wiadomość,. Praca minimalna idzie w górę od nowego roku https://allebiznes.pl/tag/placa-minimalna/. Tylko razem z nią proporcjonalnie powinny iść w górę pozostałe pensje.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 136
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: dimbo45 »

Jesli chodzi o prace zagranica - to ja polecam http://hollandcontracting.pl zajmują sie kompleksowa opieka nad swoimi pracownikami - poczawszy od umowy, poprzez dojazd, na zakwaterowaniu kończąc
Robótnik

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Robótnik »

Może i płaca minimalna pójdzie w górę, ale razem z nią i ceny. A poza tym, czy to chodzi o to, żeby pracować i zarabiać minimum? Ja zdecydowałem, że nie chcę tak żyć i dlatego wyjechałem do Wielkiej Brytanii. W firmie Empre Training Services https://empiretrainingservices.co.uk zrobiłem najpierw kurs CSCS, który dawał mi szansę legalnego zatrudnienia, a potem zdecydowałem się jeszcze na szkolenie na maszyny budowlane. Nie twierdzę, że praca jest lekka i przyjemna, ale szef mnie docenia, dostaję coraz bardziej odpowiedzialne zadania i wiem, że mam szansę na rozwój.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: serenede »

Jeżeli z aktualnej pracy nie jesteś zadowolona to jasne, że warto pomyśleć nad zmianą. Może wyjazd zagranicę? Warunki finansowe są lepsze. Tutaj https://jaso24.pl/ poszukują do pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. To bardzo ciekawa praca
Awatar użytkownika
Michalina
Posty: 65
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:25

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Michalina »

Możesz też rzucić okiem na projekty unijne lublin: https://www.kursor.edu.pl/projekty/ . Dzięki takim projektom można się przebranżowić i otworzyć własny biznes. Co powiesz na przykład na żłobek albo salon fryzjerski?
żiksa

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: żiksa »

Pracy nie zmieniałam ale postanowiłam otworzyć własny salon fryzjerski. Planowałam to od miesięcy, miałam wybrany sprzet, wiedzialam, że będzie to babylissPRO, bo już od dłuższego czasu używam tej marki sprzętu, bardzo dobrze się spradza, jest fajnie wykonany i trwaly, miejce też miałam upatrzone, tyulko papierologia najwięcej zajeła
Rozalkaś1985

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Rozalkaś1985 »

Ja zawsze chciałam coś własnego i powiem wam, że w końcu przyszedł taki dzień i otworzyłam swój sklep. Podjęłam współpracę z tą firmą, która oferuję import towarów z Chin https://www.niezaleznyprzedsiebiorca.com.pl/. Firma oferuję import elektroniki i bielizny i ja własnie poszłam w bieliznę i interes dobrze się kręci.
Leatherface
Posty: 89
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:46

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Leatherface »

Zmiana pracy może być procesem żmudnym, jednak jeśli cierpimy z powodu wypalenia zawodowego, to jest to zdecydowanie warte wysiłku. Jeśli chcemy całkowicie zmienić branżę, to należy najpierw pobrać odpowiednią edukację, a także zadbać o odpowiedni sprzęt, jak na przykład stetoskop w przypadku medyków lub osób w służbie zdrowia.
Król_Jan78

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Król_Jan78 »

Witam :)
Myślę, że warto pomyśleć o otwarciu własnego biznesu? Natknąłem się ostatnio na ciekawą fundację.

Podsyłam link: https://www.wioski.co/

Mają do zaoferowania szeroki wachlarz możliwości pomocy w założeniu własnego punktu opieki nad dziećmi w wieku 1-3. Wioski pomagają na starcie oraz wspierają po otworzeniu własnego punktu opieki. Fundacja ta czerpie wielkie inspiracje z założeń znanego filozofa. Świetna idea!
Igoń

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Igoń »

Może warto postawić na własny biznes tworząc własną markę na przykład w zakresie suplementów. Szukając w tym zakresie specjalistów którzy będą mieli w ofercie dobrej jakości witaminy i minerały to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Tantus u których będziecie mogli liczyć na najwyższą wydajność, wsparcie technologiczne i jednocześnie naprawdę dobry zakres cenowy. Na ten moment to zdecydowanie najlepszy producent suplementów diety z którym do tej pory mieliśmy okazję współpracować i oczywiście mam nadzieję, że także pozytywnie się co do nich przekonacie korzystając z ich produktów i tworząc własną linię.
Aśkaaś

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: Aśkaaś »

Michalina pisze: ↑28 sty 2021, 11:44 Możesz też rzucić okiem na projekty unijne lublin . Dzięki takim projektom można się przebranżowić i otworzyć własny biznes. Co powiesz na przykład na żłobek albo salon fryzjerski?
Właśnie dzięki tego typu projektom powstał żłobek anglojęzyczny w mojej okolicy, do którego chodzi moje dziecko. Fajnie, że komuś się chce, powstają miejsca pracy i miejsce, w który blisko domu mogę zostawić bezpiecznie dziecko, pomimo tego, że jest to placówka niepubliczna, koszty są bardzo podobne.
zonkosia

Re: Jak zmienić pracę?

Post autor: zonkosia »

Zarobki informatyka to jedne z wyższych w tej branży. Popularność zawodu informatyka wśród młodych ludzi jest stałym trendem, a informatyka jest najbardziej popularnym, wybieranym przez nich kierunkiem. Jeśli pracujesz własnie w tej branży i myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji, to koniecznie przeczytaj ten artykuł https://jaw.pl/2022/12/jak-doszkalaja-s ... branzy-it/
ODPOWIEDZ