Jak obudować kominek w salonie?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
abelard
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 20:52

Jak obudować kominek w salonie?

Post autor: abelard »

Jak obudować kominek w salonie? Jakie płytki wybrać do tego celu? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Gdzie najlepiej kupić takie płytki które wytrzymają wysokie temperatury? Bardzo proszę o jakieś porady :)
luizaa

Re: Jak obudować kominek w salonie?

Post autor: luizaa »

Mi bardzo podobaja sie kominki od Producent Kominków - Ignif. Powiem szczerze, że zastanawiam się nad zamówieniem jakiegos do naszego salonu, bo mamy sporo miejsca i myslę, że idealnie będzie pasował. Wiem, ze firma bez problemu zjamuje się też montazem kominków, więc nie zostawią nas samych sobie z nim :)
mayaa

Re: Jak obudować kominek w salonie?

Post autor: mayaa »

abelard pisze: 19 paź 2021, 14:28 Jakie płytki wybrać do tego celu? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Gdzie najlepiej kupić takie płytki które wytrzymają wysokie temperatury? Bardzo proszę o jakieś porady :)
To ciekawe pytanie. Skoro sprawdza się doskonale cegła w salonie , to co, na obudowanie się nie sprawdzi? Moim zdaniem owszem i na to bym się kierowała. Nie, żeby coś, ale jednak taka cegła to naprawdę w porządku efekt. No i jest też całkiem znośna cenowo, jeśli wiecie, gdzie szukać.
ODPOWIEDZ