Hodowanie roślin

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Hodowanie roślin

Post autor: women89 »

Czy ktoś z was zajmuje się hodowaniem roślin na skalę bardziej niż domową? ;) jeśli tak to co sądzicie o wykorzystywaniu nawózów przedsiewny przed zasiewem? To obecnie jedna z popularniejszych metod, które coraz częściej się wykorzystuje w rolnictwie, więc chyba warto ją zaaplikować również u siebie ;)
Awatar użytkownika
Rózia02
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:50

Re: Hodowanie roślin

Post autor: Rózia02 »

Hodowanie roślin nie jest proste, ale można to sobie ułatwić, stosując na przykład takie https://nawozy.pl/wszystkie-produkty/granulowany-2/ nawozy uniwersalne. Ten akurat pasuje dla każdej rośliny, ale co ważniejsze, jest dobrej marki i możemy mieć pewność , że odpowiednio zadziała. Oczywiście, jeśli go odpowiednio zastosujemy .
Eweliśka

Re: Hodowanie roślin

Post autor: Eweliśka »

Zgadzam się. Dwa lata temu wyprowadziliśmy się na wieś. Wybudowaliśmy z mężem dom na pokaźnej działce. Założyliśmy ogródek warzywny i sad. W części rekreacyjnej jest w większości trawa. Przez pierwszy rok uczyliśmy się wszystkiego. Nawet nawożenie trawy http://nitrogenpolska.pl/prawidlowe_naw ... -gal5.html sprawiało nam problemy. Na szczęście w internecie można znaleźć mnóstwo porad. Dzięki nim nam ogród ożył.
Gabryśka

Re: Hodowanie roślin

Post autor: Gabryśka »

Ja kupiłam magnicur gold https://www.protect-garden.pl/magnicur-gold-9282 do odkażania gleby. Myślę, że po takim zabiegu hodowanie wszelkich roślin będzie na pewno łatwiejsze. A Wy co myślicie? Robiliście coś takiego? Warto? Pozdrawiam Was serdecznie
ODPOWIEDZ