Geodezja

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Geodezja

Post autor: women89 »

Nowa działka budowlana, a może pod biurowce? Niezależnie od sytuacji, na pewno wiesz jak ważne jest otrzymanie zgodny geodety, który przeprowadzi stosowne obliczenia. Na terenie województwa lubelskiego, polecam skorzystać z usług firmy https://geodeta-kopniak.pl/ i mieć sprawę z głowy!
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Geodezja

Post autor: kochana »

Geodezja to początek budowy, a okazuje się, że nie jest wcale taka tania. Dlatego należy już na starcie szukać innych oszczędności. Przykładem niech będą projekty z pracowni MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/ . Łapcie okazję, na 20 % rabatu na wszystkie projekty. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Geodezja

Post autor: milka »

Niedawno mój mąż szukał geodety, który wykona pomiary na podwórku. Ja nie znam się na geodezji, więc nie wyjaśnię tego fachowo, ale wiem, że wybór padł na doświadczonego geodetę. Jego ofertę można zobaczyć tutaj: https://geodezjamigon.pl/uslugi/. Lista jest imponująca, dlatego na pewno każdy z was będzie mógł skorzystać z pomocy tego geodety.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Geodezja

Post autor: jula9201 »

Jak już mowa o działce, to ja właśnie się nad jej zakupem zastanawiam, bo bardzo chciałabym mieszkać w swoim domu i właśnie myślimy nad jego budową. Ja niestety działki nie posiadam, więc muszę ją zakupić. Liczę na stronę https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... ia%C5%82ki ponieważ można znaleźć tam najbardziej interesujące oferty na Pomorzu, a to lokalizacja idealna dla mnie.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Geodezja

Post autor: judyta »

A nie mieliście problemów ze znalezieniem geodety? W małych miastach nie ma zbyt wielu sprawdzonych specjalistów. Dlatego, gdy potrzebowaliśmy geodety, to najpierw poszukaliśmy opinii o firmach w internecie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na współpracę z Lisak.com.pl Wielu klientów chwali firmę, ja też mam pozytywne zdanie, bo ten geodeta ma ogromną wiedzę związaną z tą branżą.
dębert

Re: Geodezja

Post autor: dębert »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem badań geodezyjnych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.barg.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
ODPOWIEDZ