Gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
mikił78

Gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie

Post autor: mikił78 »

Hej, jeśli ktoś z Was wynajmował mieszkanie w Warszawie i może polecić jakieś biuro, które pośredniczy i będzie pod tym kątem dobrą opcją to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na jakieś sensownej ofercie jeśli chodzi o wybór mieszkań, ale jednocześnie, żeby po mojej stronie zminimalizować zaangażowanie w szukanie.
Rafał36

Re: Gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie

Post autor: Rafał36 »

Polecam zdecydowanie ofertę jeśli chodzi o serwis ofertyprofit.pl. bardzo dobra propozycja, płacisz raz a potem masz dostęp do wszystkich mieszkań i na spokojnie możesz szukać sensownej propozycji dla siebie. Moim zdaniem to taki serwis, który staje się bardzo mocną konkurencją w stosunku do tradycyjnych biur nieruchomości i tutaj właśnie dla nich bardzo duży plus za to jak funkcjonują.
Wiewiora

Re: Gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie

Post autor: Wiewiora »

na www.wyszukaj-mieszkanie.pl okazje jest codziennie duzo niedrogich fajnych ofert. codziennie mi proponowali oferty. dzialaja do skutku jest w czym wybierac. mozna wybrac najlepsze dla siebie. dobrze jest kilka mieszkan obejrzec miec porownanie gdzie fajniej blizej wygodniej..wlasciciel tez ma duze znaczenie..klucze do bram szlabanow. polecam agenta.michala.wszystko mi fajnie wyjasnil. na www.wyszukaj-mieszkanie.pl okazje jest codziennie duzo niedrogich fajnych ofert. codziennie mi proponowali oferty. dzialaja do skutku jest w czym wybierac. mozna wybrac najlepsze dla siebie. dobrze jest kilka mieszkan obejrzec miec porownanie gdzie fajniej blizej wygodniej..wlasciciel tez ma duze znaczenie..klucze do bram szlabanow. polecam agenta.michala.wszystko mi fajnie wyjasnil
ODPOWIEDZ