Fotograf ślubny z Wrocławia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Bombeczka
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:14

Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: Bombeczka »

Szukasz dobrego fotografa na wesele z okolic Wrocławia? Jeśli tak to koniecznie sprawdź zdjęcia Słomińskiego – to najlepszy fotograf ślubny , jakiego znam. Wszystkie zdjęcia wykonuje profesjonalnie i potrafi uchwycić wyjątkowy kadr.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: milka »

Jeśli chodzi o Wrocław to ja mogę ich zaproponować http://klapkowscy.com/ . Profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem. Od 1991 wykonują fotografie i filmy video z różnych uroczystości. Można umówić się na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: KarinaMa »

Jasne, że tak. Przecież profesjonalistów zatrudnia się nie tylko dlatego, że mają o wiele lepszy warsztat. Wiadomo, że jeśli ktoś pracuje na takich sprzętach jak https://fotostrada.pl/akcesoria/akcesoria-do-aparatow to będzie w stanie robić o wiele lepsze zdjęcia. Warto o tym pamiętać, by wiedzieć, dlaczego warto zatrudniać właśnie takich fotografów.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: bella »

Z Wrocławia nie znam żadnego dobrego fotografa, ale wynika to z faktu iż mieszkam w Gliwicach. Dlatego jeśli interesujesz się fotografia ślubna ruda śląska to na pewno poszukujesz dobrego i konkretnego fotografa. W końcu każda Para Młoda chce mieć niesamowitą pamiątkę w postaci fotografii ślubnej. Także nie raz wystarczy dobrze poszukać w internecie i tam na pewno dostaniemy namiary na godnego zaufania fotografa
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: małolata »

Panuje powszechne błędne przekonanie, że byle co wystarczy i zdjęcie mamy gotowe. To nieprawda. Tak serio serio, to praca kogoś takiego jak Marcin Orzołek , fotografa z pasją, polega nie na tym, by zrobić ładną scenerię, ale żeby uchwycić Was w najładniejszym momencie. To ma być pamiątka dla was, dlatego nie liczą się proste schematy. I on o tym wie.
Grębjan

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: Grębjan »

Polecam fantastycznego fotografa z Warszawy Vasco Images. Nie jest z Wrocławia, ale Michał działa na terenie całego kraju. Wiem, bo w zeszłym roku fotografował mój ślub w Rzeszowie. Do Wrocławia jest bliżej. Michał robi fantastyczne zdjęcia a współpraca z nim jest prawdziwą przyjemnością: https://vascoimages.pl/. Jeśli ślub jest w przyszłym roku, musisz się spieszyć. Przypuszczam, że terminarz Vasco jest mocno napięty.
waćko

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: waćko »

Nie jest wcale tak łatwo kogoś dobrać, ale wydaje mi się, że nie ma tego złego, ktoś się jednak odnajdzie. Tutaj fotografia ślubna Warszawa jest potrzebna z pierwszego wyboru, taka naprawdę dobra. I ja wiem, kto zajmuje się zdjęciami na poważnie i nie odstawia żadnej fuszerki. Chcecie wiedzieć? Sprawdźcie podaną stronę.
palądyn

Re: Fotograf ślubny z Wrocławia

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.bachulski.com/
ODPOWIEDZ