Finansowe bezpieczeństwo

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
hasan85
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 11:27

Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: hasan85 »

Witam serdecznie.
Jak waszym zdaniem można zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo w razie nagłych wypadków? Według mnie najkorzystniejszą opcją są ubezpieczenia do kredytów. Można dzięki temu zabezpieczyć nie tylko siebie, ale i swoją rodzinę. To gwarancja wsparcia w spłacie pożyczki. Myślicie, że warto wykupić takie ubezpieczenie?
jowiłka

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: jowiłka »

Według mnie powinny się tutaj przydać wszelkie ubezpieczenia ac np na samochód, szczególnie jeśli wyruszacie w podróż. Może z ofertami zapoznacie się z https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ ? Wiecie, tanie nie zawsze oznacza dobre, lepiej porównać warunki jakie chcą wam zagwarantować towarzystwa :)
JanJaś

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: JanJaś »

Oj tak, dla mnie bezpieczeństwo finansowe moje i mojej rodziny jest bardzo ważne, dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć wykupionego jakiegoś ubezpieczenia. przypadki chodzą po ludziach, dlatego warto o to adbać. Mi od lat najlepsze oferty robią w ubezpieczenia grójec , więc warto u nich sprawdzić ofertę :D :D
liśowski

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: liśowski »

W Stęszewie dobry wybór ubezpieczeń idealnie dopasowanych do potrzeb klienta będziecie mieć w multiagencji pośrednictwa ubezpieczeniowo-finansowego, którą prowadzi Maria Kandulska. https://www.ubezpieczeniakandulska.pl/ U nich możecie liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi ubezpieczeniowe, fachowe doradztwo i dobre podejście do klienta.
MartynkaĆ34

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: MartynkaĆ34 »

Tez uważam, że ubezpieczenie na życie to jest już duże zabezpieczenie i ja jestem na początku tej drogi , żeby takie ubezpieczenie wykupić. Za jakiś tydzień jestem umówiona z Panią z tego biura ZuJa https://www.ubezpieczeniazuja.pl/kontakt , które znajduję się w miejscowości Milejów-Osada . Nie idę w ciemno bo takie ubezpieczenie wykupił mój brat wiec jestem spokojniejsza.
ODPOWIEDZ