Dywan

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Ośko

Dywan

Post autor: Ośko »

Gdzie oddać do prania dywan, który sobie trochę waży i mierzy? Gdzie fachowo w Warszawie zajmą się czyszczeniem takiego dywanu, a może nawet z odbiorem z domu, gdzie w łatwy sposób będę mogła go oddać. Widziałam sporo ciekawych propozycji ale już sama nie wiem gdzie go oddać.
Cuśo

Re: Dywan

Post autor: Cuśo »

Możesz pomyśleć o tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ .Dysponują własnym transportem, dzięki któremu docierają pod podany adres w błyskawicznym tempie. Mogą odebrać garderobę do wyczyszczenia o dogodnej dla klienta porze czy dywan. Wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny termin.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Dywan

Post autor: raptak »

Faktycznie samo czyszczenie i pranie dywanów to jest dość ważna kwestia i muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest nią się zainteresować. Ja jeszcze tego nie muszę robić, gdyż niedawno kupiłem sobie nowy dywan pluszowy. Zamówiłem go bezpośrednio z https://homecarpets.pl/156-dywany-pluszowe i jestem zdania, że był to właściwy wybór.
Aśka

Re: Dywan

Post autor: Aśka »

Jeśli jesteście z Warszawy i szukacie kogoś kto fachowo zajmie się waszymi dywanami to polecam sprawdzić http://clis.pl/ . Mają bardzo dobre ceny i z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę ;) Moja cała rodzina korzysta z ich usług i są zadowoleni ;) ;) pozdrawiam
Włodarz

Re: Dywan

Post autor: Włodarz »

Tak naprawdę samo już posiadanie dywanów w domu czy w mieszkaniu jest niezwykle fajną sprawą i ja także przymierzam się do zakupu kolejnego dywanu. Nawet już widziałem w sklepie https://homecarpets.pl/ takie dywany, które tak naprawdę mi się podobają. Myślę, że niedługo któryś z nich sobie zamówię.
ODPOWIEDZ