Dobry system do zarządzania firmą

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: MalaMi »

Znacie takie?
Jaki system do zarządzania firmą waszym zdaniem warto wybrać?
Podobno ten https://icon24.pl/ jest całkiem niezły.
Faktycznie jest to dobre rozwiązanie?
Chętnie rzucę okiem też na inne opcje.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 101
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: kozi44 »

Do zarządzania firmą jest wiele narzędzi. Ale czy wiesz jaką reklamę wybrać dla swojego biznesu? Zobacz na ofertę na stronie https://seospot.pl. Marketing internetowy to coś o czym nie należy zapominać.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: lila87 »

Wszystko obraca się teraz w sieci, a więc warto tutaj pomyśleć o dobrym zarządzaniu i marketingu. Nowoczesne metody to fb i wszystkie media społecznościowe, ale też na pewno e-mail, gdzie jest to metoda od lat stosowana, z dużym wzięciem. Czasem warto szukać takich rozwiązań.
Awatar użytkownika
pewcia
Posty: 60
Rejestracja: 04 kwie 2019, 10:25

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: pewcia »

jeśli szukacie dobrego systemu kas to mogę wam polecić dotykacka, bardzo wygodnie się z tego systemu korzysta i jest bezpieczny, przy moim małym biznesie się sprawdza
Awatar użytkownika
Geri
Posty: 55
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:10

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: Geri »

O super, że piszesz o tym systemie kasowym. Czytałam różne porównania i Dotykacka wydaje się korzystną opcją. Powiedz tylko, czy sprawdzi się do małej gastronomii, jak myślisz?
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:19

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: agrafka »

Brzmi ciekawie, też własnie szukam czegoś podobnego. Tylko zalezy mi na systemie mobilnym, niewielkich rozmiarów, ale w pełni funkcjonalnym. Dotykacka ma coś takiego?
pęwcia

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: pęwcia »

tak, mają tam kilka różnych zestawów https://www.dotykacka.pl/ sprawdź sobie tutaj na pewno znajdziesz coś dopasowanego do twoich potrzeb
samić

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: samić »

Berberis działa niezawodnie, nie ma z nimi żadnych problemów i tak powinno to wyglądać.
Radzę takie właśnie podejście. Jeśli przemyślicie temat, to powinno być tylko coraz lepiej.
Na pewno trzeba mieć świadomość, jakich potrzebujecie funkcji i to ma kluczowe znaczenie.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: judyta »

Słuchajcie, sprawdźcie sobie jeszcze ten system https://www.cludo.pl/contact-center/atmosferaitsm/ Ja sama z niego korzystam i jestem ogromnie zadowlona, a powiem wam ze należe raczej do bardzo wymagających osób. Tutaj pracuje mi się świetnie. Każdy z branży IT powinien zainteresować się takimi rozwiązaniem.
Kamila R.

Re: Dobry system do zarządzania firmą

Post autor: Kamila R. »

Hej,
zapewne temat nieaktualny ale my ze swojej strony możemy polecić webfirma.com.pl
System do zarządzania projektami, który umożliwia przede wszystkim kontrolę finansów w firmie. Poszczególne moduły umożliwiają kontrolę nad wieloma ważnymi aspektami.
Zarządzanie projektami. Obsługa zadań. Sprzedaż i zakupy. Oferty i zamówienia. Narzędzia i wyposażenia. Obsługa floty - pojazdy firmowe. Kompetencje i certyfikaty pracowników. Urlopy. Magazyn. Centrum Dokumentów. Raporty i analityka. Wszystkie te moduły zostały stworzone we współpracy z wieloma firmami. Pokrótce opiszę kilka z nich, a po więcej informacji zapraszam pod wskazany powyżej link i do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.
Zarządzanie projektami: najbardziej rozbudowany i w zasadzie centralny moduł całego systemu. Łączy w sobie informacje z wielu innych modułów, a informacje, które są w nim zbierane i gromadzone - pozwalają na doskonały nadzór nad finansami w prowadzonych projektach.
Obsługa zadań: moduł pozwalający na przypisywanie zadań do realizacji dla poszczególnych pracowników firmy. Umożliwia tworzenie zadań i przypisanie do każdego z nich informacji opisowych, plików, dat i czasu, oraz statusu realizacji.
Sprzedaż i zakupy: webFirma pozwala na prowadzenie ewidencji sprzedaży (faktury sprzedaży) oraz zakupów (faktury zakupowe). Każda faktura wprowadzona do systemu ma możliwość jej powiązania z wybranymi projektami i przypięcia do nich odpowiednich kwot. Dzięki temu możliwe jest bieżące monitorowanie poziomu rentowności każdego projektu.

Ponad 20letnie doświadczenie w obsłudze firm i tworzeniu systemów, zapewnia komfort współpracy, a Tobie daje pewność, że oddałeś swój problem w dobre ręce
ODPOWIEDZ