Dobry program CAD - porady?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Leseń

Dobry program CAD - porady?

Post autor: Leseń »

Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego programu CAD? Będę wdzięczny za wskazówki z waszych doświadczeń, ponieważ sam nie do końca już wiem jaki warto przetestować i jednak ułatwić sobie tworzenie projektów. Pomożecie?
KamilOś

Re: Dobry program CAD - porady?

Post autor: KamilOś »

W mojej opinii akurat tutaj zdecydowanie warto abyście zwrócili uwagę na skuteczny program CAD i w moim przypadku wybór padł zdecydowanie na ZwCAD i jeśli będziecie chcieli go przetestować to zajrzyjcie na ich stronę gdzie dokładnie zapoznacie się z najświeższą wersją, ale jednocześnie będziecie mogli go pobrać na miesiąc w pełnej wersji próbnej i tak samo jeśli chodzi o dodatkowe nakładki. Dla mnie tylko tak można się upewnić odnośnie wyboru.
Hikeń

Re: Dobry program CAD - porady?

Post autor: Hikeń »

Tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na właśnie na ZwCAD 2021 https://www.zwcad.pl/ Przede wszystkim dobre warunki, miła obsługa techniczna i jednocześnie wysoka funkcjonalność do tworzenia różnego typu projektów (wraz z integralnością z innymi programami). Warto sprawdzić i zadbać odpowiednio o wygodę pracy u których znajdziecie system 32 i 64 bit i oczywiście zapewniony pełny zakres szkoleń.
uśwa1

Re: Dobry program CAD - porady?

Post autor: uśwa1 »

Leseń pisze: ↑22 cze 2021, 13:36 Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego programu CAD? Będę wdzięczny za wskazówki z waszych doświadczeń, ponieważ sam nie do końca już wiem jaki warto przetestować i jednak ułatwić sobie tworzenie projektów. Pomożecie?
Sprawdź https://www.programy-cad.pl/ - ja sobie chwalę :)
pestuś

Re: Dobry program CAD - porady?

Post autor: pestuś »

Na rynku jest naprawdę wiele bardzo dobrych programów CAD, z resztą można korzystać z tego najbardziej popularnego AutoCAD i sprawdza się doskonale. Polecam także poczytać na temat wydruku CAD, bo to też ważny temat: https://www.druk24h.pl/blog/wydruk-cad- ... co-to-jest
ODPOWIEDZ