Serwer pod sklep internetowy?

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Jacekś17

Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Jacekś17 »

Na https://www.host1.eu/vps.html jest dostępna oferta na serwery wirtualne. Czy takie rozwiązanie nada się pod niewielki sklep internetowy? Czy może szukać czegoś innego? Na co należy tak naprawdę zwrócić uwagę przy wyborze? Możecie coś w tym temacie doradzić. Jak to sklep to zależy mi na wydajności. I szybkości.
Malówka

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Malówka »

Wiesz co, odezwij się do firmy https://virtualpeople.pl/ Oni nam pomagali ze sklepem internetowym i w sumie to jak mam być szczera to praktycznie wszystko od a do z dla nas zrobili :) naprawdę firma porządna i na pewno jak doradzą to tak żeby było jak najlepiej
Leś

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Leś »

Jeśli nie wiesz na jaką platformę się zdecydować, to polecam IAI. Ponieważ tam, Twoi klienci będą mieli możliwość płatności w ratach. Pod tym adresem, znajdziesz więcej informacji - https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036. Zapoznaj się z nimi, bo być może wpłyną na Twój wybór.
Aruś23

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Aruś23 »

Bardzo dużo osób nie wie, który serwer oraz system CMS wybrać. Myślę, że wybór serwera warto przekonsultować ze specjalistami bo ma to istotny wpływ na późniejsze działanie sklepu internetowego.Na stronie https://prestaguru.pl/ znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat, z których dowiesz się w jaki sposób stworzyć sklep oraz jakie są korzyści z posiadania sklepu na prestashop.
brokosłowski

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: brokosłowski »

Własna serwerownia to element w moim przedsiębiorstwie, za który odpowiadają fachowcy z firmy https://www.serwerownie.com.pl specjalizujący się w tego rodzaju rozwiązaniach. Zaprojektowanie serwerowni jak i stały nadzór to rzeczy nad którymi trzymają kontrolę i dbają o bezpieczeństwo instalacji. Profesjonalne podejście.
Józek

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Józek »

Akurat na tych kwestiach się nie znam lecz staram się na bieżąco uzupełniać moją wiedzę na temat samego prowadzenia sklepu internetowego. Całkiem niedawno również czytałem o kodach SKU i ASIN i myślę, że mogę być one bardzo przydatne. W sumie sam sprawdź jak wiele sklepów już właśnie takie kody posiada.
Koleś

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Koleś »

Jeśli chodzi o najlepszą platformę pod stronę internetową, to polecam IAI. Ponieważ posiadają możliwość wprowadzenia do Twojego sklepu internetowego, płatności ratalnej dla Twojego sklepu. Tutaj masz więcej informacji - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036.
Kapiszon

Re: Serwer pod sklep internetowy?

Post autor: Kapiszon »

Bezpieczeństwo danych w chmurze zależy również od fizycznej ochrony centrów danych. Środki bezpieczeństwa, takie jak kontrola dostępu i monitoring, są niezbędne do ochrony infrastruktury. Wnioski dotyczące bezpieczeństwa fizycznego centrów danych przedstawiono w artykule dostępnym na stronie https://www.kociewiak.pl/artykul/17949, ... w-praktyce i takie zabezpieczenia zapewniają dodatkową warstwę ochrony.
ODPOWIEDZ