Odpowiednia reklama

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Odpowiednia reklama

Post autor: tosiówka »

Wydaje mi się, że dziś najlepszą reklamą jest marketing internetowy, bo po prostu jest tu najwięcej odbiorców. Poza tym tu też najłatwiej zweryfikować firmę. Agencja http://capability.pl/ działała dla mnie w ten sposób np poprzez pozycjonowanie strony czy docieranie do klientów marketingiem szeptanym, co wzmocniło wizerunek i pozycję lokalną.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 103
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: dimbo45 »

Marketing w sieci i pozycjonowanie to kluczowe zadanie dla naszej firmy. Dotyczy to zarówno sklepów internetowych, jak i witryn firmowych. Dzięki temu bowiem możliwe jest uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce oraz , zdobycie wielu nowych, potencjalnych klientów. Fajnie działa firma http://semseomarketing.pl/
Awatar użytkownika
bura90
Posty: 38
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:00

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: bura90 »

a marketing szeptany? moim zdaniem daje naprawde fajne mozliwosci, pozwala budowac pozytywny wizerunek marki,, wplywa na relacje z klientami, zreszta co bede ci opowiadac - zajrzyj sobie na http://wommmarketing.pl/ ;) tam wszystko jest solidnie wyjasnione
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 66
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: Doris33 »

Od siebie mogę zaproponować social media. Ogromne źródło potencjalnych klientów, do których można łatwo i szybko dotrzeć. Kampanie w mediach społecznościowych to nie tylko kampanie wizerunkowe, ale także realnie wpływające na sprzedaż. I zdecydowanie warto to wykorzystać. Tutaj https://www.fox360.net/pl/firma/dlaczeg ... owych.html macie fajny art w temacie takiej formy reklamy.
kęska

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: kęska »

Zobacz sobie https://www.seodivision.org/ , specjalizują się w pozycjonowaniu, skutecznie prowadza kampanie Google ads i w social mediach. Najlepiej zaczynać współprace z taka agencja na etapie tworzenia strony www, zajmą się wszystkim by zyskać wysoka pozycje na start i zostać wysoko jak najdłużej.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: wesw32 »

Jaka reklama?
adi

Re: Odpowiednia reklama

Post autor: adi »

Oczywiście są to bardzo ważne firmy reklamy. U naszym przypadku większość klientów wchodzi na naszą stronę, i to właśnie na niej szuka mieszkań. Mam firmę deweloperską, budujemy osiedla mieszkaniowe wielorodzinne, chociaż w planach mamy już osiedle domów jednorodzinnych. Potencjalny kupiec, wchodząc na naszą stronę, może zobaczyć makiety osiedli i budynków w sprzedaży, są to makiety interaktywne. Można dzięki nim zobaczyć w przestrzeni ulokowanie mieszkań, sprawdzić, które są dostępne, zarezerwowane i sprzedane, obejrzeć ich plany, itp. Takie właśnie wizualizacje 3D wykonuje dla nas zawsze ta sama firma - studio York Promotion z Gdańska. Nawiązaliśmy z nimi współpracę już jakiś czas temu, są niezawodni, mają doświadczenie i ono przekłada się na wysoką jakość ich pracy. Opłaca się skorzystać z ich usług, szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ