Salon kosmetyczny - promocja

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Łazka

Salon kosmetyczny - promocja

Post autor: Łazka »

Chcę otworzyć salon kosmetyczny, konkretnie ma to być salon stylizacji paznokci, ale jeszcze przede mną trochę czasu na doszkolenie się, planuję kursy i później może jakiś staż. Jeśli chodzi o produkty, na których lubię pracować, to w przeważającej większości są to produkty marki Victoria Vynn https://victoriavynn.com są naprawę świetnej jakości.
hiczungł

Re: Salon kosmetyczny - promocja

Post autor: hiczungł »

Do takiej promocji wykorzystuję litery podświetlane 3d. Jakość odgrywa tu ważną rolę, a obok takiej reklamy ciężko przejść obojętnie! Sprostała ona moim wymogom w pełni, teraz nie brakuje chętnych na korzystanie z naszych usług. Zainteresuj się takim promowaniem.
kamówka

Re: Salon kosmetyczny - promocja

Post autor: kamówka »

Ciężko przejść obojętnie koło wyświetlaczy tekstowych LED. Odkąd pamiętam to opieram się na tym zrealizowanym przez https://ecoled.info.pl/wyswietlacze-tek ... ficzne-p10 . To faktycznie robi wrażenie, już na pierwszy rzut oka. W ich ofercie są one dostępne w kilku rozmiarach, na co warto zwrócić uwagę.
Róża

Re: Salon kosmetyczny - promocja

Post autor: Róża »

Moim zdaniem salon kosmetyczny powinien być dobrze i ciekawie widoczny. Moja koleżanka ma zakład fryzjerski i zmieniła tradycyjny szyld na duży kaseton reklamowy z logo salonu. Powiem wam, że wyszło to naprawdę dobrze bo kaseton jest włączony również w nocy i wieczorem wiec zakład jest bardzo dobrze widoczny. Z tego co wiem to taki kaseton reklamowy zamówiła w tej firmie https://elpi.wroclaw.pl/uslugi/kasetony.html. Ja właśnie też zastanawiam się nad poprawą widoczności mojego zakładu krawieckiego.
ODPOWIEDZ