Znaki w budynkach

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Znaki w budynkach

Post autor: Hottka »

Bardzo wazne jest to by po ukończeniu budowy odpowiednio zadbać o odpowiednie oznakowanie w budynkach, które będa do użytku publicznego. tak by spełnić wszystkie potrzebne wymagania. Warto upewnić się czy w naszym budynku, potrzebne są takie znaki https://sklep.techemznaki.pl/znaki-iso-7010 . W innym przypadku możemy zapłacić spora karę.

spellforce poradnik
pawełł

Re: Znaki w budynkach

Post autor: pawełł »

Znaki w budynkach, znaki przed budynkami, znaki na drogach, praktycznie wszystkie są tak samo ważne. Tak samo jak akcesoria drogowe. Kwestia dobrania odpowiednich w razie potrzeb. Dlatego powinna was zainteresować oferta https://powerrubber.com/kat/elementy-drogowe/ , gdzie różnego rodzaju elementy można wybrać. Tutaj jakości można być pewnym.
luner

Re: Znaki w budynkach

Post autor: luner »

Odpowiednie oznakowanie miejsc pracy, budynków i obiektów publicznych jest niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny. Rozglądnij się po sklepie Techem, gdzie dostaniesz wytrzymałe tablice budowlane oraz szeroki wybór innych oznaczeń. Oferta sklepu jest bardzo bogata i powinieneś tam zajrzeć.
Lila

Re: Znaki w budynkach

Post autor: Lila »

zgadzam się, różnego rodzaju tabliczki i wywieszki są potrzebne, zwłaszcza w sklepach i biurach. duży wybór jest na :arrow:
abm.com.pl/wywieszki-tabliczki-sklepowe
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Znaki w budynkach

Post autor: judyta »

A co ze znakami poza budynkiem? Moim zdaniem o nie również warto zadbać. Wiem, ze dużym zainteresowaniem cieszy się próg zwalniający ze względu na swoje właściwości
Gość

Re: Znaki w budynkach

Post autor: Gość »

Znaki w budynkach ja wiem jak montować i jakie są tego zasady. A co ze znakami drogowymi? Musicie mieć podstawa pod znaki drogowe aby je utrzymać w odpowiedniej pozycji więc je też trzeba zamówić w tym wypadku.
ODPOWIEDZ