zarządzanie firmą

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
gość

zarządzanie firmą

Post autor: gość »

W jaki sposób zarządzacie swoją firmą? Tak, żeby wszystko mieć pod kontrolą - wiedzieć kto czym się zajmują, jak rozkładają się wydatki itp.
Przyznam, że od jakiegoś czasu u siebie zaczynam się w tym gubić...
Trochę poszukałam w sieci i znalazłam rozwiązanie - s4time sidgroup.
Dzięki niemu będę mogła m.in. sprawdzać czas pracy pracowników czy zarządzać kosztami.
Wspomagacie się też takimi systemami/programami?
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Re: zarządzanie firmą

Post autor: tosiówka »

Mam dość małą firmę w której zarządzanie nie jest trudne, tym bardziej, że pod sobą mam tylko trzech pracowników. Wsparcie mam tylko w temacie reklamy, gdzie działa dla mnie agencja http://slogan-reklamowy.pl/ . Marketing internetowy to ich konik, więc doskonale wiedzą co i jak realizować by dotrzeć z przekazem do odpowiednich odbiorców.
Tośśka

Re: zarządzanie firmą

Post autor: Tośśka »

Witaj. Wiele zależy od tego jak duża jest to firma i czym się zajmuje. U nas jest kilka działów, w tym produkcja, więc zarządzanie jest na pewno bardziej skomplikowane niż w mniejszych przedsiębiorstwach. Koniecznie zwróćcie uwagę na zarządzanie zapasami https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ganizacji/ i optymalizację tych kosztów. To ważna sprawa, bo zapasy surowców trzeba mieć.
Entoś

Re: zarządzanie firmą

Post autor: Entoś »

W przypadku kiedy jesteście an etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej firmy zajmującej się produkcją i przemysłem to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://www.cwst.pl/ którzy świadczą usługi w w wykonywaniu obróbki kulowaniem dla najróżniejszych gałęzi przemysłu. W przypadku takich mechanizmów zawodności, jak zmęczenie, zużycie na skutek tarcia i korozja naprężeniowa. Pozdrawiam i oczywiście udanych wyborów w tym zakresie życzę!
ODPOWIEDZ