Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
sedzislaw96
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 19:15

Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: sedzislaw96 »

Witam serdecznie. Niedługo otwieram swój własny niewielki gabinet stomatologiczny i potrzebuję skompletować do niego całe wyposażenie. Szukam hurtowni bądź sklepów z tego rodzaju asortymentem. Gdzie polecacie się rozejrzeć?
Awatar użytkownika
msciwoj80
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2020, 14:47

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: msciwoj80 »

Sprawdź asortyment na dent-r.pl. To sprawdzona hurtownia, z której korzysta wiele stomatologów w całej Polsce. Mają sprawdzony i w pełni bezpieczny sprzęt nie tylko stomatologiczny, ale i protetyczny.
KLapśka

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: KLapśka »

Jeśli potrzebujecie dobrych materiałów protetycznych to zdecydowanie warto zgłosić się do producenta https://www.dentex.zdnet.pl/ . Oferują naprawdę świetnej jakości protezy i materiały do nich. Ceny mają przystępne i zawsze chętnie fachowo doradzają w wyborze. Warto nawiązać stałą współpracę.
poliśka

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: poliśka »

też od jakiegoś czasu prowadzę gabinet stomatologiczny. Wyposażenie w postaci sprzętu czy mebli to jedno ale warto tez pamiętać o ciągłym rozwoju i zdobywaniem nowej wiedzy. Gdzie zwykle zapisuje się na kursy ? Bo mi ostatnio wpadła w oko oferta firmy https://heroesofdentistry.pl/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, doświadczeni wykładowcy. Warto iść do przodu i poszerzać swoją ofertę :)
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: wesw32 »

Prowadząc własny gabinet warto jest wprowadzać nowoczesne rozwiązania, które ułatwią Ci to zadanie. Bardzo fajną opcją jest [ur=https://www.rsqdoctor.com/]aplikacja do umawiania wizyt[/url]. Będziesz z niej zadowolona nie tylko Ty, ale także Twoi pacjenci. Dzięki niej na pewno unikniesz pomyłek w swoim gabinecie, dlatego polecam.
Tołbiasz77

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: Tołbiasz77 »

Wyposażając gabinet stomatologiczny trzeba przede wszystkim pamiętać o wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów, z którymi się pracuje. Bezpieczeństwo i wygoda to podstawa pracy w tym zawodzie. Polecam zajrzeć na stronę sklepu Eurosima z Poznania: https://eurosima.pl/kategoria-produktu/stomatologia/ Mają szeroki wybór produktów do użytku profesjonalnego, zwłaszcza stomatologicznych, więc idealnie sprawdzą się w Twoim nowym gabinecie. Dostaniesz u nich m.in. fartuchy jednorazowe, wkłady koronowo korzeniowe czy biomateriały, czyli same niezbędne rzeczy. Polecam – sam regularnie się zaopatruję i bardzo sobie chwalę ich jakość, świetnie się na nich pracuje.
maciejż

Re: Wyposażenie do gabinetu stomatologicznego

Post autor: maciejż »

Ja z kolei doradzę wam świetną farbę lateksową przeznaczoną do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia i wymagających częstego zmywania zatwierdzoną do używania w obiektach służby zdrowia - Latex LX Ag https://www.farbypigment.pl/produkt/latex-lx-ag/ Farba ma wysoką odporność na szorowanie i ścieranie czy czyszczenie popularnymi detergentami, zawiera też zwiększoną ilość nanocząstek srebra, które powodują jej bakterio- i grzybobójcze działanie.
ODPOWIEDZ