Transport wewnątrz firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Łuki

Transport wewnątrz firmy

Post autor: Łuki »

Witam. Potrzebuję informacji odnośnie linii transportujących. Jakie maszyny polecacie? Chciałbym wyposażyć halę produkcyjną w dobry sprzęt. Co powiecie o firmie Filmat https://www.filmat.eu/oferta/transporte ... aszyn.html. Warto u nich zamawiać?
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Transport wewnątrz firmy

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby skorzystac z uslug firmy transportowej? Zalezy mi na tym,poniewaz moja niewielka firma chce sie rozwijac,a do tego potrzebujemy nawiazac wlasnie taką wspolprace. https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobni ... odowy.html Co o tym sądzicie ?
Franś

Re: Transport wewnątrz firmy

Post autor: Franś »

Biznemen koledze nie o taki transport chodziło ;) Przeczytaj jeszcze raz jego wypowiedź. Co do rodzaju, to my wybraliśmy przenośniki ślimakowe prosto od producenta Porkon http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html. Na ich stronie powinieneś znaleźć wszystkie niezbędne informacje odnośnie maszyn.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Transport wewnątrz firmy

Post autor: kasiakowa06 »

Łuki pisze: ↑27 wrz 2020, 3:30 Witam. Potrzebuję informacji odnośnie linii transportujących. Jakie maszyny polecacie? Chciałbym wyposażyć halę produkcyjną w dobry sprzęt. Co powiecie o firmie Filmat filmat.eu/oferta/transportery-przemyslowe-do-maszyn.html . Warto u nich zamawiać?
Ale chodzi Ci o transport rzeczy? Jeśli tak, to polecam Ci Bagażówkę: https://bagazowka.org/
ODPOWIEDZ