System płatności ratalnej wordpress

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Jobiń

System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Jobiń »

Mam pytanie odnośnie wyboru dobrego systemu płatności ratalnej do sklepu online. Na co zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie można liczyć na konkretne wsparcie i jasne warunki przy długofalowej współpracy. Pomożecie bo na pewno będę z konkretnymi podpowiedziami w stanie podjąć jak najlepsze decyzje!
Roleń

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Roleń »

W mojej opinii bardzo dobrym rozwiązaniem w tym zakresie jest na pewno system płatności ratalnej iRaty.pl który bardzo fajnie się u nas sprawdza. Sklep jest postawiony na wordpress także nie mam zastrzeżeń co do modułu. Klienci są zadowoleni i coraz chętniej z tych możliwości korzystają, tym bardziej przy dużych zakupach.
Jackiś

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Jackiś »

Myślę, że w takim razie warto zastanowić się nad wyborem dobrego systemu płatności ratalnej który daje duże możliwości biznesowe oraz samego rozwoju. Dlatego zajrzyj na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca gdzie znajdziesz więcej konkretów w tym zakresie, może akurat skorzystacie i wprowadzicie do swojego biznesu. W razie kolejnych pytań pisz, możemy pomożemy!
Nikoń

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Nikoń »

Bardzo fajny temat i chętnie sprawdzę w takim razie jak działają oraz jakie możliwości są w stanie zapewnić sklepom online które jednak musza się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i oby efekty w pracy były w pełni zadowalające!
jowiłka

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: jowiłka »

Ja osobiście zapoznałabym się z płatnościami ratalnymi https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036 i z tym systemem. Może akurat w waszej firmie będzie to dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ