System kasowy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:19

System kasowy

Post autor: agrafka »

W związku z planowanym założeniem działalności, poszukuję niezawodnego systemu kasowego online. Czy korzystacie z takich rozwiązań? Jakie możecie polecić?
dień

Re: System kasowy

Post autor: dień »

Wydaje mi się, ze teraz to już każdy musi się na POS przestawić, chyba do końcu roku. Ale głowy nie dam, wiec to sprawdź. A co do systemu to popatrz na dotykacka.pl. U nas się bardzo dobrze sprawdza.
bernia11ą

Re: System kasowy

Post autor: bernia11ą »

myślisz, że ten system się sprawdzi w foodtracku, szukam czegoś możliwie nieskomplikowanego i niedrogiego
buśka

Re: System kasowy

Post autor: buśka »

jakie funkcje ma ten system? chcę coś do foodtrucka to bedzie można szybko i łatwo obsłużyć

dpx 250 cena
bernia11ą

Re: System kasowy

Post autor: bernia11ą »

najlepiej wejdź na ich stronę https://www.dotykacka.pl/ tam masz wszystkie funkcje poszczególnych opcji wypisane, dla gastro masz np. happy hours, punkty lojalnościowe, szybko też zrobisz inwentaryzację czego schodi najwięcej
jań

Re: System kasowy

Post autor: jań »

A czy system kasowy dotykacka posiada może coś takiego jak system analityczny? Noszę się z zamiarem wymiany swojego systemu kasowego bo mocno kuleje ten obecny co go mam.
ODPOWIEDZ