Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Kaśia

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Kaśia »

Zauważyłam, że gabinety kosmetyczne przeżywają oblężenie. Dlatego po krótkich obliczeniach, stwierdziłam, że mogłabym otworzyć swój własny gabinet. Aktualnie rozglądam się za sprzętem do niego. Czy ktoś z was zna dystrybutora, który posiada urządzenia do gabinetów kosmetycznych w ofercie?
Różka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Różka »

Jak otwierałam swój gabinet kosmetyczny, to większość sprzętu kupiłam u tego dystrybutora - https://ifapro.pl/. Posiadają najnowocześniejszy sprzęt w przystępnych cenach. Co ważne, posiadają bardzo fajne zestawy startowe do nich, co bez wątpienia jest dużym plusem.
Oleśka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Oleśka »

Różka pisze: ↑17 sie 2021, 19:48 Jak otwierałam swój gabinet kosmetyczny, to większość sprzętu kupiłam u tego dystrybutora - https://ifapro.pl/. Posiadają najnowocześniejszy sprzęt w przystępnych cenach. Co ważne, posiadają bardzo fajne zestawy startowe do nich, co bez wątpienia jest dużym plusem.
Spojrzałam na ofertę dystrybutora, którego podałaś i jestem pozytywnie zaskoczona. Posiada urządzenia o bardzo dobrej specyfikacji. Skontaktowałam się z nim w sprawie dwóch urządzeń, którymi jestem zainteresowana i cenę jaką otrzymałam jest bardzo atrakcyjna. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty.
Miśia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Miśia »

Czy na tej stronie https://ifapro.pl/, można zamówić sprzęt? Jestem zainteresowana urządzeniem do liftingu twarzy i z tego co widziałam, posiadają takie. Mam nadzieje, że uda mi się do końca miesiąca sfinalizować zakup. Mam już pierwsze chętne klientki na zabieg liftingu.
Baśka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Baśka »

Miśia pisze: ↑24 sie 2021, 20:01 Czy na tej stronie https://ifapro.pl/, można zamówić sprzęt? Jestem zainteresowana urządzeniem do liftingu twarzy i z tego co widziałam, posiadają takie. Mam nadzieje, że uda mi się do końca miesiąca sfinalizować zakup. Mam już pierwsze chętne klientki na zabieg liftingu.
Najlepiej jak się z nimi skontaktujesz telefonicznie lub mailem. Na stronie znajdziesz numer telefonu oraz adres email. Myślę, że Ci doradzą, jakie urządzenie będzie najlepsze ale wydaje mi się, że będzie to Qtera. Sprawdź koniecznie to urządzenie bo warto.
ODPOWIEDZ