Spotkanie branżowe

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Spotkanie branżowe

Post autor: xxpo20 »

A nie zastanawialiście się może kiedyś nad tym, aby stworzyć jakąś interesującą konferencję i zaprosić klientów, pracowników, współpracowników itd. Można stworzyć bardzo fajne spotkanie, na którym wybije się troszkę nasza firma lub marka. Na stronie http://www.fullserviceoffice.pl/sale-konferencyjne/ znajdziecie sobie informacje o fajnych salach konferencyjnych we Wrocławiu i w każdej chwili z takiej oferty można sobie skorzystać.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Spotkanie branżowe

Post autor: artek »

Zgadza się. O swoich klientów, jak i kontrahentów trzeba dbać. Ze swojej strony mogę polecić wam klub mabozoneclub w Mierzynie. Mam nadzieję, że ofertę tego klubu zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Znajdziecie tam stół do bilarda, ale również kręgle czy boiska wielofunkcyjne.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Spotkanie branżowe

Post autor: arendoo »

Chcę u siebie w mieście otworzyć kręgielnie właśnie pod takie cele bo widziałem że w sferze biznesowej coraz bardziej popularny staje się bowling rezerwacje online takie jak np. https://bookgame.pl/ są dodatkowo pomocne i od strony organizacyjnej nie byłoby problemu. Pytanie tylko czy kręgielnia to faktycznie zarobkowy biznes? Warto spróbować Waszym zdaniem?

castorama katowice ceny
ODPOWIEDZ