Salon z perukami?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
mamuśka17

Salon z perukami?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-krakow.html jest dostępna informacja o jednym ze stacjonarnych salonów z perukami w Krakowie. Od jakiegoś czasu szukam pomysłu na biznes. I zastanawiam się nad takim biznesem. Czy ktoś z Was może taki salon prowadzi i może podzielić się opinia?
wątroba12

Re: Salon z perukami?

Post autor: wątroba12 »

Napewno jest to biznes rozwojowy - moim zdaniem coraz więcej osób traci włosy przez zła dietę, stres, długą pracę, stres w domu, ciągła pogoń - dlatego coraz więcej osób będzie nosić peruki lub tupety/toppery. Trzeba uważać tylko na chińskie tanie peruki, ale firma o której piszesz napewno ma produkty dobrej jakości. To co Ci mogę polecić to jeszcze ta hurtownia peruk - https://hairly.pl/sklep/kat/peruki-naturalne/ - oni są wiarygodni, mają dużo ocen.
kaśka

Re: Salon z perukami?

Post autor: kaśka »

Uważam, że świetne peruki w bardzo dobrych cenach, znajdziesz pod tym adresem internetowym: https://perukisklep.pl/peruki-warszawa/ . Myślę, że posiadają naprawdę szeroki zakres asortymentu, więc jest w czym wybierać. Przyznam szczerze, że bardzo spodobały mi się ichniejsze peruki naturalne i mam zamiar sobie taką sprawić. Ktoś z was kupował tam już perukę i może podzielić się wrażeniami?
MajaŻ

Re: Salon z perukami?

Post autor: MajaŻ »

Uwielbiam peruki i mam ich w swojej kolekcji klika. Swoje włosy mam bardzo słabe, cienkie i rzadkie i przyznam, że stosowałam już wszystko - wcierki, maski, olejowanie, zabiegi w salonach fryzjerskich...wszystko na nic. Zdecydowałam się, że na wyjścia będę zakładała peruki , które zamawiam w tym salonie "ŚWIAT PERUK " https://www.swiatperuk.pl/kontakt. Peruki od nich są świetne bo można zamówić peruki naturalne i syntetyczne.
ODPOWIEDZ