Robocze ubrania na zimę

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
goscislaw88
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2021, 18:08

Robocze ubrania na zimę

Post autor: goscislaw88 »

Ktoś z was pracuje w zawodzie, w którym szczególnie duży nacisk kładzie się na porządną odzież roboczą? Swoją drogą sądzę, że to bardzo ważna kwestia. Ostatnio musiałem zaopatrzyć się w kilka rzeczy jak kurtka robocza zimowa. Jakich elementów nie może zabraknąć w waszym ubiorze?
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 57
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Robocze ubrania na zimę

Post autor: kordianpietrzak »

Pracowałem w zakładzie produkcyjnym, gdzie nie było ogrzewania i długo szukałem odpowiedniej odzieży. Zauważyłem na http://maps.google.co.ug/url?q=https://otherlife.pl/ fajną odzież termoaktywną, która jest naprawdę super w zimnych warunkach i jest dużo cieplej :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Robocze ubrania na zimę

Post autor: Samanta »

Bardzo ważny jest również wybór odpowiedniego obuwia. Takie robocze buty na zimę powinny być wygodne, bezpieczne, ale również ciepłe. Na stronie internetowej https://www.demar.com.pl/blog/buty-na-z ... ezpieczne/ znajdziecie artykuł, z którego dowiecie się, czym kierować się przy wyborze takiego właśnie obuwia. Sądzę, że powinno Was to zainteresować, a zawarte tam wskazówki i porady mogą się również i dla Was okazać przydatne ;) Tak więc polecam zajrzeć :)
ODPOWIEDZ