Renowacja posadzek w magazynie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: milka »

Planuję zrobić gruntowną renowacje posadzek w magazynie. Podłogi muszą być odporne na korozję i inne czynniki chemiczne. Co powiecie o http://www.epox.com.pl/? Myślę nad nimi, bo mają wielu zadowolonych klientów. Ich projekty też wyglądają imponująco. Znacie ich?
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: bella »

Renowacja posadzek to w sumie bardzo dobry pomysł i na pewno znajdziemy taką formę, która zrobi to bardzo dobrze i szybko. Ale nie zapomnijmy o zabezpieczeniu naszych pracowników podczas takiego remontu. Wiadomo, że niektóre działy muszą funkcjonować dlatego warto w takim przypadku zakupić takie maski przeciwgazowe w tym sklepie https://www.bhp-gabi.pl/k167,ochrona-dr ... owych.html gdyż taka maseczka bardzo dobrze chroni nas przed szkodliwymi warunkami panującymi podczas takiego remontu
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: DreamKomtru »

W kwestii renowacji posadzek z betonu polecam usługi firmy Starf http://www.starf-renowacje.pl/oferta/po ... niezbetonu . Zleciłem im naprawę posadzki w moim garażu. Wykonali naprawdę kawał świetnej roboty, a podłoga wygląda wręcz jak nowa. Oferują także renowację powierzchni z lastryko czy kamienia naturalnego. Bardzo profesjonalna i rzetelna firma.

iso 9001 czego dotyczy
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 12:41

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: viktoria34 »

My zastanawiamy się nad położeniem w garażu posadzki żywicznej https://ladna-podloga.com.pl/posadzki-z ... w-radomiu/, znajomy bardzo zachwala, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chętnie zapoznam się z opiniami innych Czy żywica poliuretanowa to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 331
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: raptak »

U mnie w sumie dopiero co posadzka jest na świeżo wylana i muszę przyznać, że jak najbardziej wygląda solidnie. Dlatego także zdecydowałem się na wyłożenie w niektórych miejscach mat gumowych https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ i jestem zdania, że takie rozwiązanie jest jednym z najlepszych.
Awatar użytkownika
MagdaT
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:29

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: MagdaT »

Ważne, aby taka posadzka betonowa była solida i wykonana z dobrej jakości materiału. W http://wylewki-mix-bet.pl/ możecie mieć pewność i 100% gwarancję profesjonalnej obsługi. Polecam bardzo o to firma godna współpracy. Jeśli nie będziecie wiedzieć a jaki materiał się zdecydować, to z pewnością dobrze wam doradzą.
Awatar użytkownika
liroza
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2020, 14:40

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: liroza »

Szukając sprawdzonej posadzki można też zerknąć na ofertę https://inter-floor.pl/galeria/galeria-parkingi/. Posadzki żywiczne to bardzo dobre rozwiązanie do powierzchni przemysłowych - jest gwarancji wytrzymałości i łatwość utrzymania. Czegóż chcieć więcej?
Awatar użytkownika
women89
Posty: 470
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: women89 »

Na pewno w tym wypadku żywica poliestrowa może okazać się strzałem w 10, który zapewni Ci bardzo trwały, a przy okazji niezwykle fajny efekt. Jeśli więc chcesz to zrobić profesjonalnie i na długie lata, skorzystaj z doskonałych produktów od http://www.troton.pl/zywica-poliestrowa/ gdzie znajdziesz bardzo dobrą jakość za odpowiednią cenę.
Świstek

Re: Renowacja posadzek w magazynie

Post autor: Świstek »

Mi też się wydaje, że żywicza jest całkiem dobrym pomysłem. Wygląda obłędnie: elegancko i luksusowo, a przede wszystkim jest to bardzo trwałe http://inter-floor.de/. Nie wiem tylko jak z kosztem, ale to zależne od metrażu.
ODPOWIEDZ