Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Połek

Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Post autor: Połek »

Witam!
Chciałbym zapytać Was i doradzić się jaka etykieciarkę do butelek wybrać i jednocześnie na co warto zwrócić uwagę pod względem jakości, ceny i jednocześnie wydajności? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie. Pozdrawiam i liczę, że temat nam się rozwinie :)

palenie papierosów zabija
Fizeń

Re: Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Post autor: Fizeń »

Wiesz co, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń tego typu to na pewno warto sprawdzić http://aaatech.pl/etykieciarka-do-butel ... p-318.html u których można znaleźć tego typu rozwiązania. My zdecydowaliśmy się na ten model z linka, gdzie znajdziecie rozwiązanie o mocy (Watt): 120 oraz wydajności (butelek/min.) 20-50 także jak na razie w pełni wystarczająco :)
Anteń

Re: Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Post autor: Anteń »

Jak najbardziej dobra propozycja :) W przypadku etykieciarki jednak liczy się jakość wykonania, funkcjonalność, no i tą wydajność w pracy aby przekładała się na jak największą ilość wyetykietowania butelek różnego typu. Korzystaliśmy z niej naprawdę długo, przy niedużych produkcjach opcja godna uwagi.
Połek

Re: Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Post autor: Połek »

O proszę dobrze wiedzieć, dzięki wielkie za podpowiedzi! Mam nadzieję, że z Wasza pomocą uda mi się podjąć racjonalna decyzję co do samego wyboru sprzętu naszej firmy. U nich wygląda to naprawdę nieźle, cenowo też wygląda to nieźle. Mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie :)

acerola cena
Boześ

Re: Porządna etykieciarka do butelek - wybór

Post autor: Boześ »

Też tutaj wydaje mi się, że w przypadku wyboru dobrej jakości wyposażenia swojej firmy właśnie w tego typu urządzenia jak etykieciarki, czy zgrzewarki do platynek i jednocześnie nalewarki. Wszystko tak naprawdę czego możecie potrzebować do poprawy efektywności pracy. Trzymam kciuki i dajcie znać jak tam się sprawdza u Was już w codziennej pracy!
ODPOWIEDZ