ochrona prawna firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

ochrona prawna firmy

Post autor: Hottka »

Nie zawsze chrona prawna firmy jest taka łatwa jak mogło by nam sie wydawać. Jest wiele ukrytych kruczków, które mogą nam zaszkodzić. dlatego też lepiej jest korzystać z pomocy kogoś doświadczonego , kogoś kto posiada w tym zakriesie wiedze takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Przynajmniej mamy pewność, że od strony prawnej nic nie bedzie zagrażać naszej firmie.

praca castorama częstochowa
Awatar użytkownika
Bombeczka
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:14

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: Bombeczka »

Dokładnie. Też jestem zdania, że lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej jak na przykład z pomocy https://kancelariaszafranski.pl/ . Wtedy można spać spokojniej ;)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: izka »

Warto korzystać z pomocy profesjonalistów. Ta kancelaria prawno patentowa gdynia oferuje szeroki zakres usług, jeśli chodzi o ochronę znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wynalazków i wzorów użytkowych, a także praw autorskich. Na ich stronie znajdziecie szczegółowe informacje. Wiele firm na pewno decyduje się na rejestrację znaków towarowych. Można bowiem w ten sposób między innymi zabezpieczyć się przed nieuczciwą konkurencją.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2019, 23:58

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: natasza85 »

Warto znaleźć biuro rachunkowe, które w swojej ofercie gwarantuje również współpracę adwokata Niemcy. Mi udało się takie znaleźć i jestem bardzo zadowolona z fachowej obsługi.
Hiczeńs

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: Hiczeńs »

Co do sprawdzonej kancelarii patentowej to ja mam jak najlepszą opinię o kancelarii patentowej Bożydara Piotrowskiego http://patentowa.com.pl/ Działają kompleksowo, oferują opracowanie dokumentacji zgłoszenia do ochrony w Urzędzie Patentowym czy opracowywanie umów z zakresu ochrony własności przemysłowej (prawa wyłączne), w tym umów licencyjnych. W 100 % u nas się sprawdzili, to w pełni profesjonalna i skutecznie działająca kancelaria, po konkrety odsyłam na ich stronę internetową.
meriską

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: meriską »

No to teraz czas na rozmowę z kancelarią, może Sobczak Maciejewska Zając? Wydaje mi się, że pomoc prawna w tym aspekcie będzie koniecznie potrzebna. Czasami samemu ciężko jest z czymś walczyć, szczególnie jeśli nasza znajomość prawa jest taka bardzo uboga.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: Biznesmen78 »

A ja myślę, że warto mieć namiary na https://lexsecure.pl/jak-dzialamy . Nigdy nie wiadomo, kiedy taka pomoc może okazać się niezbędna. A ta kancelaria świadczy swoje usługi 24h na dobę. Wiele firm jak i osób prywatnych może być narażona na wystąpienie zdarzeń, które będą wymagały takiej pomocy.
Kiszonka

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: Kiszonka »

Kiedy nasza firma potrzebuje takich działań to jak najbardziej jest to bardzo dobre rozwiązanie i ja na pewno bym się na nie decydowała. Ja również jestem zdania, że o samym prawie warto jest co nieco wiedzieć i w moim przypadku jest tak, że staram się sporo na te tematy czytać. Bardzo spodobało mi się to co przeczytałam na stronie https://www.bluo.pl/prawo/adwokat-a-rad ... st-roznica i teraz wiem jakie są zasadnicze różnice pomiędzy radcą prawnym i prawnikiem.
MitiŻ

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: MitiŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie prawnym to warto polecić dobrą kancelarię patentową. Ja korzystałam pół roku temu z pomocy takiej kancelarii i jak wiadomo kancelaria patentowa świadczy profesjonalną pomoc w sprawach własności przemysłowej, w szczególności dot. wynalazków, wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Jeżeli mogę polecić dobrą kancelarię patentową to polecam kancelarię z Krakowa http://kancelariapatent.pl/kontakt/ , która znajduję się na Bobrzyńskiego 31a/1.
sunn

Re: ochrona prawna firmy

Post autor: sunn »

Na początku jedynie sporadycznie korzystaliśmy z pomocy prawnej. Uważaliśmy, że jesteśmy na tyle małą firmą, że takie problemy nie będą nas zbyt często dotyczyły, tak się jednak nie stało. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współprace z kancelarią adwokacką Adwokata Przemysława Kowalewskiego https://pkowalewski.pl/ w Szczecinie. Tam pracuje kilku specjalistów, którzy znają się na wielu dziedzinach prawa, dzięki czemu są w stanie kompleksowo nam pomóc. Są jak najbardziej rzetelni, mają doświadczenie w branży i spisują się świetnie, polecam.
ODPOWIEDZ