Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Kaśia

Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Post autor: Kaśia »

Zastanawiam się, nad nowymi usługami w swoim salonie kosmetycznym. Jedną z usług, które na pewno chce mieć, to lifting. Dlatego szukam sprawdzonego urządzenia. Czy możecie mi polecić jakieś? Zależy mi na tym, by miało dobre opinie oraz posiadało dobry pakiet startowy.
Baśia

Re: Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Post autor: Baśia »

Bardzo dobry pomysł z rozszerzeniem działalności o lifting. Teraz jest to bardzo oblegany zabieg i warto mieć go w ofercie. Pod tym adresem https://ifapro.pl/qtera-rf/, znajdziesz urządzeni, które jest po prostu świetne. Zarówno jego specyfikacja techniczna jak i wygląd estetyczny, bije na głowę konkurencje.
Ryśia

Re: Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Post autor: Ryśia »

Miałam przyjemność, mieć zabieg na qtera. Jestem bardzo zadowolona z efektów, tym bardziej, że efekty były widoczne ekspresowo. Każdemu z czystym sercem, polecam to urządzenie. Przynajmniej od strony klientki gabinetu kosmetycznego. Kupuj i się nie zastanawiaj ;)
Uśia

Re: Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Post autor: Uśia »

Bez problemu, mogę zamówić qtera na tej stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/? Trochę o tym urządzeniu poczytałam. Zdecydowanie, bije na głowę konkurencje i warto się nim bliżej zainteresować. Zwłaszcza, że coraz częściej klientki pytają o zabieg, redukcji zmarczek ;)
Meśia

Re: Nowe urządzenie do salonu kosmetycznego.

Post autor: Meśia »

Uśia pisze: ↑23 maja 2021, 11:29 Bez problemu, mogę zamówić qtera na tej stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/? Trochę o tym urządzeniu poczytałam. Zdecydowanie, bije na głowę konkurencje i warto się nim bliżej zainteresować. Zwłaszcza, że coraz częściej klientki pytają o zabieg, redukcji zmarczek ;)
Najlepiej zrobisz, jak do nich napiszesz lub zadzwonisz. Na pewno masz wiele pytań, więc warto je zadać przed zakupem. Jeśli chcesz znać moje zdanie, to qtera, jest strzałem w dziesiątkę. Ma bardzo dobrą specyfikacje i posiada bardzo, dużo pozytywnych opinii.
ODPOWIEDZ