Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Freś

Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: Freś »

Poszukuję opinii o programach działających w temacie lokalizacji pojazdów za pomocą sygnału GPS. Zależy mi na lokalizacji 24 godziny na dobę, zarówno podczas jazdy jak i postoju do tego kontroli nad zużyciem paliwa i integracji z giełdami zleceń. Będziecie mi w stanie odpowiednio pomóc? Z góry dziękuję za informacje!
Figieł

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: Figieł »

Osobiście uważam, że to dobra inwestycja ponieważ dzięki dokładnej lokalizacji pojazdów jednak możemy mieć po kontrolą całą flotę samochodów w firmie chroniąc się też przed próbami kradzieży. Poza tym ułatwia zarządzanie flotą i co również ważne łatwiej planować trasy przejazdów, jak i pozyskiwać nowych klientów.
Idoń

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: Idoń »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali jednak konkretnych rozwiązań dla swojej firmy transportowej to tutaj uważam, że warto właśnie poświęcić trochę więcej czasu dla systemu do monitoringu GPS od Flotman który przekłada się na duże oszczędności czasu, zarządzanie klientami, ale też automatyczne raportowanie żeby mieć każdy element pod kontrolą i też ewentualności do poprawy.
Freś

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: Freś »

Idoń pisze: ↑16 wrz 2021, 18:56 W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali jednak konkretnych rozwiązań dla swojej firmy transportowej to tutaj uważam, że warto właśnie poświęcić trochę więcej czasu dla systemu do monitoringu GPS od Flotman który przekłada się na duże oszczędności czasu, zarządzanie klientami, ale też automatyczne raportowanie żeby mieć każdy element pod kontrolą i też ewentualności do poprawy.
Dzięki za informacje i mam nadzieję, że temat będzie nam się zdecydowanie jeszcze rozwijał. Oby było to optymalne rozwiązanie dla naszej firmy bo chcemy dalej skutecznie rosnąć.
Dryś

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: Dryś »

Zgadzam się, jeśli chodzi o skuteczny system do firmy transportowej, która jednocześnie zwiększa swoją flotę to polecam wziąć pod uwagę system Flotman, który zapewnia m.in monitoring GPS ale również zużycie paliwa, stanu technicznego, ale i integracje z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24 wszystko czego możecie potrzebować, aby usprawnić pracę i zachować pełną kontrolę też dzięki automatycznym raportom.
iraml

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: iraml »

Tms. Funkcje jakie posiada system

opracowywanie tras przewozu

handel

rozliczenia

obsługa klienta

gromadzenie informacji o pracownikach

gromadzenie informacji o flocie

monitoring na żywo za pomocą GPS

Zerknij sobie najlepiej na stronę: https://sadtrans.com.pl/zarzadzanie-tra ... usprawnic/ Opisane jest tutaj dokładniej jego zastosowanie.
TomaszIś

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: TomaszIś »

Myślę, że tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i uważam, że warto tutaj postawić na skuteczny system do monitoringu GPS jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy dla swojej firmy zajmującej się transportem, bądź posiadającej na swoim stanie większą ilość samochodów. Można dokładnie określić lokalizację pojazdów, zużycie paliwa, planować trasy, czy nawet zdalnie odczytywać dane z tachografu.
PiotrŁok

Re: Lokalizacja pojazdów za pomocą sygnału GPS

Post autor: PiotrŁok »

Najlepsze systemy do zarządzania firmą transportową według mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się właśnie Flotman. Oferuje innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność transportu, jednocześnie zwiększając zainteresowanie klientów jak i ograniczenie zbędnych wydatków im większą flotę macie.
ODPOWIEDZ