Lokal biurowy Wrocław

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Gilbert81
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:08

Lokal biurowy Wrocław

Post autor: Gilbert81 »

Witam. Poszukuję lokalu na sprzedaż lub w ostateczności do wynajęcia we Wrocławiu. Planuję przenieść do Wrocławia siedzibę mojej firmy. Podpowiedzcie mi, gdzie powinienem rozejrzeć się za atrakcyjnymi ofertami?
Awatar użytkownika
Duszan_72
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 20:43

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: Duszan_72 »

Najlepiej będzie skorzystać z pomocy biura doexpert.pl. Ja dzięki nim znalazłem świetny lokal pod gastronomię. Pomogli mi też w wyborze firmy budowlanej i oczywiście zajęli się wszystkimi papierami i sprawami notarialnymi. Prawdziwi eksperci.

walther lgv
mizka

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: mizka »

Pomyślcie koniecznie o tym, aby taki lokal biurowy był dopasowany do potrzeb firmy. Warto bowiem zadbać o to, aby wizerunek firmy był spójny. Tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która oferuje fit out biura. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. Można szybko i sprawnie dopasować powierzchnię biurową do swoich potrzeb.
Awatar użytkownika
mateusz-rt-ed
Posty: 71
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:15

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: mateusz-rt-ed »

Prace remontowe wykonywane w regularnych odstępach czasu zapewniają długowieczność i świetną cenę / jakość nieruchomości. Do najczęstszych należą wymiana okien czy wymiana drzwi. Jednak remont to nie tylko podstawowe skojarzenia. Porządnie wykonany remont z pewnością doda wartości do danej nieruchomości. W trakcie sprzedaży można przywołać te niewątpliwe atuty, co nie tylko uzasadni ewentualną wyższą cenę ale także nakłoni do zakupu potencjalnego nabywcę. Warto zauważyć, że prezentacja plusów na pierwszym spotkaniu, podczas prezentacji nieruchomości z pewnością pomoże w sprzedaży. Najbardziej podnoszące wartość nieruchomości prace remontowe to takie prace jak rozbudowa domu lub przybudówka czy nawet hydroizolacja piwnic.
ireń

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: ireń »

A może postawicie na trochę inną opcję, np. na kontener biurowy? Nasza firma mieści się właśnie w takim "lokalu" i bardzo sobie cenimy takie rozwiązanie. Kontener mamy od producenta Modular System z Ogorzelic https://modularsystem.pl/oferta/kontenery-biurowe/ i jest to rzetelna firma, ich kontenery są świetnej jakości. W takim biurze mamy wszystko, czego potrzebujemy, jest ciepło, wygodnie, a cenowo bardzo się opłaca, polecam.
kludiaszklankaś

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: kludiaszklankaś »

Bardzo fajne lokale na wynajem lublin i to w nie zbyt wygórowanej cenie posiada firma deweloperska w lublnie TBV. Wynajmowałam jeden z ich lokali pod salon kosmetyczny i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Niestety musiałam zamknąć salon z powodów prywatnych ale tak czy inaczej lokal jest wart swojej uwagi!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Lokal biurowy Wrocław

Post autor: kasiakowa06 »

ireń pisze: ↑12 lis 2020, 10:06 A może postawicie na trochę inną opcję, np. na kontener biurowy? Nasza firma mieści się właśnie w takim "lokalu" i bardzo sobie cenimy takie rozwiązanie. Kontener mamy od producenta Modular System z Ogorzelic modularsystem.pl/oferta/kontenery-biurowe i jest to rzetelna firma, ich kontenery są świetnej jakości. W takim biurze mamy wszystko, czego potrzebujemy, jest ciepło, wygodnie, a cenowo bardzo się opłaca, polecam.
Również polecam kontenery morskie jako biura :) dużą ofertę takowych mają https://www.balticon.pl/kontenery/
ODPOWIEDZ