Instalacja kolektorów słonecznych

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Miriam98
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 1:13

Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: Miriam98 »

Hej, poszukuję fachowców znających się na kolektorach słonecznych. Najlepiej z Łodzi lub też z okolic. Komu warto zlecić wykonanie takiej instalacji według was?
Awatar użytkownika
Maksymilian-80
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 6:53

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: Maksymilian-80 »

Najlepiej skontaktować się z firmą Cieplik, bo na kolektorach znają się doskonale. Tak samo na fotowoltaice i pompach ciepła. Ich instalacje działają sprawnie i bez zarzutu, więc możesz mieć pewność co do ich wiedzy i doświadczenia.
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: widokowa »

Kuuurcze, z Łodzi to nie pomoge, ja akurat z Krakowa i u nas tu jest super firma Levada, oni specjalizuja sie w roznego rodzaju modelach ogrzewania, fotowoltaike mam wlasnie od nich
Awatar użytkownika
mateusz-rt-ed
Posty: 71
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:15

Re: Instalacja kolektorów słonecznych

Post autor: mateusz-rt-ed »

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
ODPOWIEDZ