Hurtownia budowlana?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Jacekś17

Hurtownia budowlana?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć czym sugerować się przy wyborze hurtowni budowlanej do stałej współpracy? Co jest ważne? Czy posiadacie rabaty? Na https://www.rajbud.biz/ jest dostępna oferta jednej z hurtowni w moim mieście. I zastanawiam się jak najlepiej wybrać takiego partnera. Czy możecie coś doradzić?
dłk

Re: Hurtownia budowlana?

Post autor: dłk »

Sami posiadamy hurtownię z materiałami budowlanymi i mogę ci polecić, ale bardzo dobrego producenta b2b - MIAMI BUILDING DISTRIBUTION https://mbdistribution.pl/oferta/ z Gniezna. My współpracujemy z nimi od dawna, posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości materiały naturalne, w 100% ekologiczne, które są bardzo wysokiej jakości. Świetnie sprzedają się nam produkty z ich serii Miami Eco Cement, Miami ECO XPS, ECO Gips, ECO Floor, to odporne na różne warunki i wytrzymałe materiały budowlane, idealne na budowę. Nic dziwnego, że wielu naszych klientów wybiera właśnie je.
łaka

Re: Hurtownia budowlana?

Post autor: łaka »

W sumie to ja się też zastanawiam, w której hurtowni będziemy robić zakupy, bo przecież nie będzie to wcale takie proste. Jednak, mam nadzieję, że z czasem się to jakoś wszystko ułoży. Na razie patrzę na takie https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-poludniowej-2 projekty, żeby na pewno je dobrze ocenić i wybrać.
gośka

Re: Hurtownia budowlana?

Post autor: gośka »

A tutaj https://budujmy.eu/pl/menu/kleje-poliuretanowe-987.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji. Obecnie wiele osób decyduje się na zakupy online, ponieważ są one nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
nię

Re: Hurtownia budowlana?

Post autor: nię »

Ważne jest to , by byli dobrze zaopatrzeni, no i mieli atrakcyjne ceny, a już warunki zawsze można dogadać indywidualnie. Od siebie polecam hurtownię materiałów budowlanych Arsen https://www.arsen.pl/asortyment.php w Łodzi. Posiadają rozbudowaną ofertę produktową, a przy tym mają korzystne ceny. Nawiązanie z nimi współpracy jest po prostu opłacalne, jeżeli jesteście z okolicy, to śmiało się z nimi kontaktujcie.
ODPOWIEDZ