Fakturowanie online

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Fakturowanie online

Post autor: milka »

Witam. Jestem na etapie zakładania firmy. Dowiedziałam się, że będę potrzebowała jakiegoś narzędzia do fakturowania. Ktoś ze znajomych dał mi namiary na to narzędzie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online do fakturowania online. Ale z komputerami jestem na bakier i nie wiem czy podołam :/ Korzystał ktoś? Trudne to? I czy faktycznie takie fakturowanie online to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 66
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Fakturowanie online

Post autor: Doris33 »

Oczywiście, że to dobry pomysł. Wiele osób z tego korzysta. Akurat wFirma jest bardzo chwalonym narzędziem i w gruncie rzeczy się nie dziwię. Możesz ich program do fakturowania zintegrować z magazynem oraz systemem księgowości online. To już zupełnie rozwiązuje większość problemów.
Awatar użytkownika
Kajka32
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:06

Re: Fakturowanie online

Post autor: Kajka32 »

Zgadzam się. To bardzo dobre narzędzie i daje ogromne możliwości. Warto tym bardziej, że cena również jest bardzo korzystna, a do tego masz możliwość przetestować to rozwiązanie przed zakupem. Ja przetestowałem i tak już zostało.

niskie ciśnienie choroby
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:22

Re: Fakturowanie online

Post autor: Migotka »

W codziennej pracy z pewnością zauważysz wiele plusów pracy z tych narzędziem od wFirma. Dla mnie szczególnie ważne przy wyborze były szerokie możliwości integracji oraz brak limitu użytkowników i wystawianych dokumentów. Nie bez znaczenia pozostawał też fakt, że firma deklaruje bieżące aktualizacje (i faktycznie tak jest). Do tego dochodzą takie "smaczki" jak personalizacja faktur, faktury cykliczne czy obcojęzyczne. Myślę, że większość proponowanych funkcjonalności przyda Ci się w codziennej pracy.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 11
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:23

Re: Fakturowanie online

Post autor: Marysia76 »

Macie rację, portal www.wFirma.pl to funkcjonalne, wygodne i proste w obsłudze narzędzie. Znam wiele osób, które z niego korzystają.
Dodam jeszcze, że oprócz faktur i księgowości posiada także możliwość realizacji zadań z zakresu kadr i płac: https://wfirma.pl/poznaj-serwis/kadry-i-place - to może okazać się istotne dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników.
A najlepiej przetestować samemu :)
Awatar użytkownika
yhymcia
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:01

Re: Fakturowanie online

Post autor: yhymcia »

Koniecznie potrzebujesz taki program. Warto też sobie znaleźć firmę do której w razie problemów się zgłosicie z niepłacącymi faktur klientami bo to niestety też się zdarza. Ja osobiście do http://www.kancelariaultimatum.pl/ oddaje takie sprawy
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:32

Re: Fakturowanie online

Post autor: Saszka »

A może jednak od razu uderzyć do firmy zewnętrznej: https://goldentax.pl/ , która zajmie się strona finansową kompleksowo?
Daje Tobie to całkowitą pewność, że finanse, księgowość, kadry czy płace, będą prowadzone przez specjalistów,
którzy wykorzystują nowoczesne narzędzia, technologie, aby całość była prowadzona bezpiecznie i zgodnie z wymogami, przepisami.
Moim zdaniem, dla kogoś, kto dopiero rusza z biznesem to najlepsza opcja, bo pozawala skupić się na kwestiach rozwoju firmy,
bez obciążenia całą sferą papierologii czy wymogów, jakie niestety są nierozłączne z kwestiami księgowymi.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: Fakturowanie online

Post autor: finka »

ciekawa sprawa, pomyślę o tym
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 95
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Fakturowanie online

Post autor: sowa »

Korzystam od dawna z programu https://www.bizin.pl/ do wystawiania faktur online i jestem zadowolona bo bardzo ułatwia mi pracę, wystawianie faktur nawet w obcym języku jest dziecinnie proste a możesz też zarządzać magazynem co też jest wyjątkowo wygodne
Gość

Re: Fakturowanie online

Post autor: Gość »

Do wystawianie faktur oraz fakturowania online polecam bardzo Streamsoft Firmino. Oprogramowanie posiada również funkcję księgowości online do rozliczania swojej firmy w kilka minut.
Lepiś

Re: Fakturowanie online

Post autor: Lepiś »

Akurat jeżeli o mnie chodzi to naprawdę dobrze sprawdza się RafSoft 2021 i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o program do fakturowania. Przede wszystkim nie generuje problemów, posiada wszystkie potrzebne funkcje dla naszego biznesu ale też sama cena licencji jest naprawdę ok. My na początku woleliśmy się upewnić, czy zda egzamin dlatego wybraliśmy wersję próbną na miesiąc i po tym czasie już byliśmy pewni, że się sprawdzi. Na ten moment daje fajne możliwości i duży plus że można go sobie przetestować za darmo przez miesiąc.
FilipSzys

Re: Fakturowanie online

Post autor: FilipSzys »

Cytat:
"Witam. Jestem na etapie zakładania firmy. Dowiedziałam się, że będę potrzebowała jakiegoś narzędzia do fakturowania. Ktoś ze znajomych dał mi namiary na to narzędzie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online do fakturowania online. Ale z komputerami jestem na bakier i nie wiem czy podołam :/ Korzystał ktoś? Trudne to? I czy faktycznie takie fakturowanie online to dobry pomysł?"

Dlatego właśnie warto postawić na takie programy jak Faktura VAT 2022 Standard od RafSoft jeżeli zależy Wam na stabilnej pracy i jednocześnie wygodzie użytku. w mojej firmie w zupełności wystarcza. Mamy w nim opcję taką jak Plik JPK, Import i Eksport, Archiwizacja danych, czy drukowanie seryjne, cykliczne (faktury abonamentowe). Działa świetnie i tutaj nie zamierzamy zdecydowanie nic zmieniać.
verkaa

Re: Fakturowanie online

Post autor: verkaa »

Na faktura vat darmowy program jakiś znacie? Bo nie wiem na co się zdecydować i nie wiem, jak wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Może mnie nakierujecie? Co wy przykładowo polecacie? Z czego wy korzystacie? W sieci coś przeczytałam, że bardzo dobry ma być program Intaxo. Kojarzycie? Czy ktoś z was może korzystał z niego?
ODPOWIEDZ