Dotacje unijne

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 447
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Dotacje unijne

Post autor: women89 »

Witajcie !zakładam ten temat, ponieważ chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dotacji z UE. Mam zamiar zacząć się starać o dotacje na własną działalność, ale nie wiem jak do tego się zabrać, jestem nowa. Dużo czytam na różnych forach na ten temat i kilka razy natknęłam się na firmę https://www.conquest.pl/ Co myślicie na ich temat, miał ktoś przyjemność z nimi współpracować? Proszę o odpowiedzi lub jakieś podpowiedzi?
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Dotacje unijne

Post autor: serenede »

No fakt, to trochę skomplikowane, dużo papierkowej roboty. Więc jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy to zgłoś się do firmy https://www.a1europe.pl/pozyskiwanie-fu ... kow/b_fhcm . Oni zajmują się pozyskiwaniem i rozliczaniem z dotacji - oferta dla firm, przedsiębiorstw, spółek miejskich itp.

funkymedia
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Dotacje unijne

Post autor: Samanta »

Jeśli interesują Wam dotacje unijne 2020, to polecam skontaktować się z firmą http://www.signum.org.pl/, która powie Wam, na jakie dofinansowania można w tym roku liczyć i pomoże Wam w zdobyciu upragnionej dotacji. Dobrze, ze są takie firmy, które pomagają w zdobyciu takich pieniędzy. Pewnie gdyby nie dotacje, niejedna fajna i sprawnie dzisiaj funkcjonująca firma nie miałaby szansy, aby powstać.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dotacje unijne

Post autor: Biznesmen78 »

Dotacje unijne to doskonała forma finansowania własnych pomysłów na biznes. Dzięki temu mój brat mógł spełnić swoje marzenie i otworzyć stację paliw. Dzięki wsparciu i kompleksowym rozwiązaniom oferowanym przez firmę https://www.tsg-solutions.com/pl/ wszystko poszło gładko i bez zbędnych opóźnień. Wystarczy dobry plan, ciężka praca i sukces jest w kieszeni.
ODPOWIEDZ