Dotacja na wyposażenie firmy?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: maksik »

Na https://www.filmat.eu/oferta/owijarki-d ... iarka.html dostępna jest oferta na zakup urządzenia do pakowania. Które byłoby świetnym rozwiązaniem w mojej firmie. Czy ktoś z Was może starał się o dotacje na zakup takiego urządzenia? Gdzie można o taką dotację się starać?
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: izka »

Jeśli chcecie pozyskać dofinansowanie na działanie firmy, to warto warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/ . Jest tam bowiem namiar na firmę doradczą, która zajmuje się pomocą w pozyskaniu dofinansowania oraz profesjonalnym rozliczaniem dotacji. Myślę, że warto skontaktować się ze specjalistami, którzy pomogą nam ogarnąć temat. Pomyślcie o tym.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem chcąc pozyskać taką dotację, na wyposażenie firmy lub też na jakikolwiek inny cel, warto nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się tym na co dzień. Jedną z takich firmy jest firma Subito Advising, której pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej https://subitoadvising.pl/. Jak widać firma ta może Wam pomóc w przygotowaniu i złożeniu odpowiedniego wniosku, ale nie tylko ;) Jeśli więc tylko macie chwilę wolnego czasu, polecam się z nią skontaktować ;)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: Biznesmen78 »

Witam, zalezy mi na tym,aby uzyskac dotacje/dofinansowanie na swoj niewielki eko biznes. Czy kazdy ma prawo skorzystac z takiej dotacji https://edoradca.pl/dotacje_na_innowacj ... korzystac/ Prosze o wasze opinie i porady,pozdrawiam.
ODPOWIEDZ