Dobry program do fakturowania - jaki?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
PatrykOś

Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: PatrykOś »

Witam!
Na jaki program do fakturowania warto wybrać do swojej księgowości firmowej, zależy mi na jakości, funkcjonalności i dużych możliwościach w efektywnej pracy aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie bez większych błędów. Pomożecie, jeżeli tak to z góry dziękuję!
Tobeś

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: Tobeś »

Jeśli chodzi o wybór skutecznego rozwiązania w zakresie wyboru programu do fakturowania to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez program z którego korzystam, czyli https://www.rafsoft.net/ ponieważ akurat program RafSoft 2021 spisuje się u nas bardzo dobrze i znacząco wspiera dział księgowy ograniczając ilość prac. Poza tym na każdym etapie można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej.

gry darmowe icy tower
Ureś

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: Ureś »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem, ponieważ ja korzystam akurat z wersji Standard i jak dla mnie w zupełności wystarcza. Stabilny program, który spełnia swoje zadanie. Cena i obsługa techniczna także jak dla mnie naprawdę bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Mam nadzieję, że przełoży się to na realne korzyści dla Waszej księgowości, a przede wszystkim samego biznesu!
PatrykOś

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: PatrykOś »

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, ze temat nam się będzie tutaj rozwijał. Liczę, że przełoży się to na korzyści dla naszego biznesu i oczywiście oby wszystko się udało, bo jednak biznes wymaga dużej efektywności pracy i zobaczymy co z tego wyjdzie!
Biroś

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: Biroś »

Dokładnie, mam nadzieję że podjąłeś dobrą decyzję i oczywiście podzielisz się po testach swoimi spostrzeżeniami. Bardzo dobrze, że RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/fakturowanie-z- ... m-program/ jest dostępny w pełnej wersji testowej żeby się co do nich przekonać przez cały miesiąc. Do tego poprawnie działające wsparcie techniczne i wygoda pracy na co dzień w księgowości. Pozdrawiam!
Czołek

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: Czołek »

Dokładnie warto wymienić tutaj właśnie dodatkowe wsparcie jakim okazuje się program RafSoft https://www.rafsoft.net/ ze względu na rozbudowaną ofertę, świetne wersje programu w zależności od typu prowadzonej działalności. Profesjonalizm ze strony obsługi klienta i jednocześnie możliwość przetestowania go przez 30 dni zanim wykupicie już samą licencję.
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 55
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: ulka »

Tobeś pisze: ↑29 mar 2021, 20:35 Jeśli chodzi o wybór skutecznego rozwiązania w zakresie wyboru programu do fakturowania to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez program z którego korzystam,
U nas też korzystamy w firmie z dobrego programu dzięki któremu faktura online może być wystawiana z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
Łukasz74

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: Łukasz74 »

Jednym z najlepszych oprogramowań dla firm jest CRM. Moim zdaniem jest to program który potrafi usprawnić działanie firmy oraz zarządzanie ją. Dzięki takim funkcjom jak wystawianie faktur oraz obsłudze produkcji i magazynów przedsiębiorstwo działa sprawniej. Ja korzystam z systemu CRM od FIRMAO, polecam sprawdzić ich ofertę. https://firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Dobry program do fakturowania - jaki?

Post autor: serenede »

Polecam sprawdzić sobie program do fakturowania mega-tech .Jest tak prosty w obsłudze, że nawet laik sobie bez problemu z nim poradzi. Moim zdaniem podstawowa rzecz jaką powinien posiadać właściciel firmy czy własnej działalności. Oprócz faktur można generować także pozostałe dokumenty dla swojego kontrahenta
ODPOWIEDZ