CRM w firmie? Warto?

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 172
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

CRM w firmie? Warto?

Post autor: artek »

Aplikacje czy systemy CRM stają się co raz bardziej popularne. Warto w to inwestować?
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Hottka »

To raczej nie są żadne innowacje, tylko raczej podstawa w pracy wielu firm. System crm https://bs4.pl/ ułatwia pracę na stanowiskach związanych z obsługa klientów. Stosowanie takich rozwiązań może znacznie polepszyć poziom obsługi klientów oraz ułatwić profilowanie klientów
Awatar użytkownika
artek
Posty: 172
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: artek »

Jeśli mam być z wami szczery, to dużo myślałem na temat systemów CRM - nad tym czy warto, czy nie warto w nie inwestować. Przeczytałem też wiele ciekawych artykułów na ten temat, jednak najbardziej zainteresował mnie ten https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-wa ... korzystac/ Sprawdźcie sami. Ostatecznie podjąłem też decyzję, że najlepszą opcją dla mnie i dla mojej firmy będzie podjęcie współpracy z Craftware.

domofon przewodowy
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: urania »

Myślę, że warto jeszcze inwestować w oprogramowanie jakie ma w ofercie https://focustelecom.pl/ wspomagające obslugę klienta niestacjonarnego. Systemy te zakładają udostępnienie przez firmę możliwie największej ilości kanałów kontaktu oraz sprawną obsługę zapytań kierowanych na nie. Zawsze klienci narzekają jak nie mogą się dodzwonić na infolinię, nie są łączeni z taką osobą która jest w stanie rozwiązać ich problem. Tu dąży się by takich sytuacji unikać. Z takich ciekawych funkcji warto wymienić nazwaną jako "gaszenie pożarów" - przy zbyt długim czasie oczekiwania na połączenie, platforma komunikacyjna automatycznie wysyła zawiadomienie do kierownika oraz część połączeń kieruje do osób z innych działów lub pocztę głosową. Tak by klienci jak najszybciej mogli się połączyć. Jeśli klient kontaktował się już wcześniej, system to zapamięta i zostanie on połączony z konsultantem, który wcześniej go obsługiwał lub z takim, którego klient ocenia najlepiej.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: ekspres12 »

System CRM to serce firmy, zapisywanych jest tam wiele bieżących danych, najczęściej stoi on na serwerze. Ważna jest bieżąca obsługa informatyczna której zadaniem jest utrzymanie takich usług oraz reakcja na awarie. Firma https://itbce.com/ zajmuje się utrzymaniem całych środowisk i systemów, przeglądaniem logów a także wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Warto zapoznać się z ich modelem współpracy - to również spora oszczędność na zatrudnieniu dla pracodawcy.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: KarinaMa »

Jasne, że tak. Przecież jeśli chcecie rozwinąć Waszą firmę na większą skalę, to powinniście zacząć od dobrania odpowiedniego oprogramowania, które poprawi efektywność Waszego biznesu. Wiem, że wiele firm spedycyjnych wykorzystuje takie rozwiązania jak https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet ... -vehicles/ bo pomaga to zoptymalizować koszty paliwa. Miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Samanta »

A czy ktoś z Was korzysta może w firmie z nowoczesnych systemów SAP? Jeśli tak, to kto pomaga Wam w ich utrzymaniu? Ja trafiłam ostatnio na ciekawą ofertę działającej już od wielu lat na rynku firmy Hicron na stronie https://hicron.com/pl/oferta/administra ... intenance/, która oferuje takie właśnie usługi. Jak sądzicie, warto z tego skorzystać?
Awatar użytkownika
Cent
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2019, 11:52

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Cent »

Rynek jest coraz bardziej konkurencyjny i trzeba zadbać o dobry system CRM...

Firma musi mieć dobrą bazę klientów i umieć ją odpowiednio wykorzystywać!

Zachęcam do przyjrzenia się tej ofercie http://bs4.pl/
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: arendoo »

Zgadzam się, że bardzo ważna jest firma która zajmuje się sprawami informatycznymi. Niebawem startuję z własnym biznesem i teraz się zastanawiam nad firmą itbce czy ktoś kojarzy z forum? Z tego co widzę jest na wysokim poziomie obsługa informatyczna we Wroclawiu jedna z lepszych firm zajmująca się takimi rzeczami jednak jestem przyjezdny więc chętnie poznam opinie od osób, które miały już do czynienia z kilkoma takimi firmami. Za pomoc obsypię złotem! Dziękuję! :)
Amneś

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Amneś »

Firma prowadzona w domu czy mieszkaniu niesie ze sobą wiele zalet jak niższe koszta prowadzenia działalności, możliwość wrzucania w koszta różnych rzeczy jak internet itp.
Można również oszczędzić na ciuchach i dojazdach do biura.
Ale z drugiej strony mam kolegę który postanowił wynająć biuro ponieważ kiepsko pracując w domu nie mógł się skupić na pracy.

Jesli chodzi o fakt oprogramowania, polecam kontakt z nimi:
https://itcenter.pl/oferta/oprogramowan ... e-mobilne/

W firmie powinni wprowadzić u Was nowoczesne rozwiązanie.
Jaśmin

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Jaśmin »

Moim zdaniem jak najbardziej warto i jeśli mamy takie możliwości to fajnie jest korzystać ze sprawdzonego oprogramowania. Ja również od razu polecam każdemu doskonałą narzędziownię https://www.connecto.pl/narzedziownia/ gdzie zdecydowanie każdy z nas znajdzie coś dla siebie.
Rafał80

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: Rafał80 »

Jak najbardziej warto. CRM jest programem który naprawdę potrafi usprawnić oraz ułatwić zarządzanie firmą. Ja w swoim przedsiębiorstwie korzystam z CRM od FIRMAO. Jest to bardzo dobry program który posiada wszystkie funkcje jakie tego rodzaju program powinien mieć. Polecam sprawdzić ich stronę internetową, mają teraz 14 dni darmowego okresu próbnego. Moim zdaniem jest to dobra okazja do przetestowania tego oprogramowania https://firmao.pl/ds
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: serenede »

Nawet jak mówimy o działalności medycznej jak gabinet lekarski to warto stawiać na nowoczesne rozwiązania które oferują nam różnorodne oprogramowania typu program gabinet lekarski . Czasy kiedy wszystko ręcznie się zapisywało przepadły bezpowrotnie, witaj cyfrowa ero! :)
perła

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: perła »

Ja jeszcze bardzo polecam https://www.program-warsztatowy.pl/ , według mnie bardzo fajna sprawa ponieważ wszystko można mieć w jednym miejscu, to wiele ułatwia, nie trzeba szukać gonić za papierami, wszystko mamy w jednym konkretnym miejscu :) Dajcie znać czy taki pomysł wam sie podoba.
aśka

Re: CRM w firmie? Warto?

Post autor: aśka »

CRM dla handlowców powinien być dla nich podstawowym narzędziem, które ułatwia i przyspiesza codzienną pracę. Większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie prowadzenia firmy bez dedykowanego systemu CRM. Warto przekonać się o tym osobiście i zainwestować w rozwiązanie, którego koszty szybko się zwrócą! Zapoznaj się z propozycjami od Else.com.pl
ODPOWIEDZ