CRM w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Handaś

CRM w firmie

Post autor: Handaś »

Cześć dziewczyny i chłopaki Myślę o skorzystaniu z jakiegoś gotowego systemu CRM (online). Wiadomo, że propozycji na rynku jest dużo, ale diabeł tkwi w szczegółach. Mniej więcej wiem, czego chcę, ale na razie nie ma takiego, który by moje oczekiwania spełnił 😉
Dlatego mam pytanie do Was:
Czy używasz CRM? A jeśli nie, to jak, gdzie przechowujesz dane klientów (jeśli jest to cokolwiek ponad książkę adresową w telefonie)?
Jeśli tak, to jakiego CRM używasz?
Co w nim lubisz? Co super działa?
Czego w nim brakuje?
Ciekawa jestem jak inni sobie radzą z tematem. Bo CRM dla mikro firmy to wyzwanie. Podzielicie się?
Nawinś

Re: CRM w firmie

Post autor: Nawinś »

Najlepiej zadac sobie pytanie co dokladnie potrzebujesz i czego oczekujesz? Co w nim chcesz miec? Czy rejestracje swoich klientow kontakty maile i dokumentacje kalendarz spotkan rozliczenia? Dla jakiego zakresu jakie swiadczysz uslugi? Moze warto pod siebie dostosowac system.
https://flstrefa.pl/crm-oprogramowanie- ... ienta.html

Zerknij sobie na stronę.

Opisane jest jak dobrac odpowiednie oprogramowanie do prowadzenia firmy.

komis autobusowy pilzno
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: CRM w firmie

Post autor: raptak »

Jak najbardziej takie rozwiązania w dzisiejszych firmach są niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja u siebie także je stosuję. Bardzo podoba mi się również korzystanie z oprogramowania https://www.connecto.pl/system-dms-connecto/ które zapewnia w mojej firmie dobry obieg dokumentów.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: CRM w firmie

Post autor: ankor »

Berberis - zdecydowanie polecam i to pod każdym względem, gdyż system robi kolosalną różnicę. Nasze doświadczenia z nimi są wyłącznie pozytywne. W jakim kierunku to idzie? Optymalizacji. Skala działalności zmusza do zwracania uwagi na wiele kwestii - bez tego trudno tutaj oczekiwać jakichkolwiek cudów.
Michał

Re: CRM w firmie

Post autor: Michał »

Jeśli chodzi o CRM w firmie, to od jakiegoś czasu korzystamy z tego rozwiązania https://ready-os.com/pl/pipeline-crm/ Poleciła mi je osoba, która od lat korzysta z rozwiązań tej firmy i muszę przyznać, że właśnie dołączyłem do grona zadowolonych użytkowników.
mikić

Re: CRM w firmie

Post autor: mikić »

Niczego wielkiego nie odkryję. System CRM to podstawa. Pracujemy na Berberis, wersja Composita i działa to nam znakomicie. Nie ma żadnych problemów, wszystko fajnie, stabilnie, a przede wszystkim widzimy efekty korzystania z tego i na tym głównie nam zależało. A im większa skala, tym bardziej niezbędne są takie rozwiązania.
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: CRM w firmie

Post autor: ankor »

Berberis - polecam, to robi różnicę, odmienia sytuację i tutaj da się uzyskać naprawdę sporą zmianę. Zarządzanie tym wszystkim to nie jest zabawa. Jeśli każdy element będzie dopasowany tak, jak trzeba, to szybko wszystko ogarniecie. I właśnie na takiej zasadzie radzę do tego podejść.
ODPOWIEDZ