Centrala telefoniczna w firmie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:51

Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: mczay »

Nasza firma przenosi się do nowej lokalizacji, zależy nam na założeniu nowej centralki telefonicznej. Z kim się skontaktować w tym zakresie?

filtr kieszeniowy f7
Awatar użytkownika
urania
Posty: 176
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: urania »

A to ma być rozumiem centrala wirtualna? to zdecydowanie lepsze rozwiązanie jak tradycyjna, jeśli nie myślałeś o tym to koniecznie zobacz sobie na stronie dostawcy polecanego https://focustelecom.pl/focus-pbx/, my u siebie w firmie z ich usług korzystamy. Tradycyjna to są dużo koszty na początek, spokojnie kilka jak nie kilkanaście tys zł. Wydane bez sensu bo to samo jak nie więcej będziesz mieć instalując centralę w chmurze. Mnóstwo funkcji oferują tak naprawdę za niewielkie koszty miesięczne. nawet jak dokupisz funkcje dodatkowe to i tak będzie tanio. Sprawdzone to jest rozwiązanie, u nas klienci są pozytywnie zaskoczeni zmianą, nie ukrywam że jakość kontaktu się poprawiła a obsługą centrali zajmuje się bez problemu jeden z pracowników.
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Centrala telefoniczna w firmie

Post autor: Perez0 »

Na pewno w takim przypadku przydatny będzie dobry system CRM. Bez tego może być dość ciężko... Interesujący jest ten system crm online. Ma całe mnóstwo przydatnych funkcji, więc warto w niego zainwestować.
Przemoc to upadek rozumu.
ODPOWIEDZ