BHP

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Józia

BHP

Post autor: Józia »

Jak u Was w firmie dba się o BHP? Macie taki certyfikat iso: http://www.adees.net/iso_45001.php ? Czy przepisy swoje a u Was w firmie ludzie robią swoje? Wiem że niektóre przepisy są martwe i nieprzemyślane. Ale jednak do wielu warto byłoby się stosować. ..
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: BHP

Post autor: ulka »

U nas wszystko co jest związane z BHP zleciliśmy zewnętrznej firmie https://www.agm-konsulting.pl/i korzystamy po prostu z outsourcingu BHP bo moim zdaniem to jest najkorzystniejsza opcja. Dzięki temu mamy zapewnioną pełną i kompleksową obsługę w zakresie szkoleń, tworzenia i uzupełniania dokumentacji pracowniczej, analizy stanu przedsiębiorstwa

militaria rzgowska
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: BHP

Post autor: Biznesmen78 »

Witam, zalezy mi na tym,by w odpowiedni sposob zabezpieczyć się w pracy ze środkami chemicznymi. Co sądzicie o tym https://anco.com.pl/pl/c/Ochrona-przy-opryskach/94 ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie, chcę, by w pracy było bezpiecznie, pozdrawiam serdecznie.
Jacekś17

Re: BHP

Post autor: Jacekś17 »

Na http://www.bhpdlaciebie.eu/outsourcing/ jest dostępna oferta na outsourcing usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Myślę, że warto taką kompleksową współpracę nawiązać. To zaoszczędzone pieniądze i czas. I dużo lepsze rozwiązanie niż zatrudnianie na stanowisko osoby jako pracownika.
Mikołaj78

Re: BHP

Post autor: Mikołaj78 »

Bardzo się cieszę, że tak wiele osób zwraca uwagę na zasady BHP. Ja niedawno postanowiłem zainwestować w nową odzież roboczą dla swoich pracowników, ponieważ często zdarza się nam pracować w trudnych warunkach. Niezbędne kurtki, kaski, obuwie ochronne, rękawice robocze i odzież ostrzegawczą kupiłem w sklepie https://amw.biz.pl/oferta. Wszystkie potrzebne produkty znalazłem w jednym miejscu, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu i pieniędzy.
Arrlajnó

Re: BHP

Post autor: Arrlajnó »

Kompleksową obsługą firm w zakresie BHP zajmuje się firma https://bhplubin.com.pl/. Polecam współpracę, dobra cena i przede wszystkim bardzo szeroki zakres działań, co jest opisane na stronie. A BHP wiadomo w pracy po prostu jest bardzo ważne i ważne, że coraz więcej firm właśnie dostrzega tę kwestię
władcau7

Re: BHP

Post autor: władcau7 »

Na osobach na stanowiskach kierowniczych spoczywa bardzo ważna rzecz, to właśnie BHP i odpowiedzialność z tym związana. Dobrze jeśli takie osoby będą dodatkowo przeszkolone. W https://sqda.pl/szkolenie-okresowe-bhp- ... cownikami/ znajdziemy ogromną bazę wiedzy i szkolenia dedykowane na takich stanowiskach, dotyczą one właśnie BHP. To szkolenia zarówno okresowe jak i dedykowane np. do określonych typów klientów.
sśhandor

Re: BHP

Post autor: sśhandor »

Ja z kolei mogę wam doradzić katowicką BHP Inka https://bhp-inka.pl/kontakt/ To bardzo solidna firma szkoleniowa, mają duże doświadczenie i świetne podejście do kursantów. Dodam, że prowadzą szkolenia online i na ich platformie macie dostęp do wielu materiałów szkoleniowych. Na bank będziecie zadowoleni z ich usług, zdecydowanie warto wziąć ich pod uwagę.
Sarają

Re: BHP

Post autor: Sarają »

Wygodnie można dzisiaj śledzić to, co jest w sieci i także styl vintage u gwiazd. W ten sposób na pewno uda się inspirować ubiorem gwiazd. Każdy ma swój styl, ale zawsze można go ulepszać poprzez nowości, które zaczerpniemy także od gwiazd. Można właśnie w ten sposób poszukać nowych ubrań.
krzyś

Re: BHP

Post autor: krzyś »

Jeśli szukacie sklepu, który ma w swojej ofercie urządzenia oraz systemy zapewniające bezpieczeństwo w pracy to powinniście sprawdzić sklep od protekt.pl. W swojej ofercie posiadają nawet przenośne zbiorniki na wodę które okazują się być bardzo przydatne na wielu płaszczyznach.
bradżan5

Re: BHP

Post autor: bradżan5 »

Ja przede wszystkim pilnuję, by w firmie regularnie odbywał się audyt - dzięki temu wiem, że moi pracownicy przebywają w bezpiecznych warunkach. Zasady BHP to niezwykle ważna kwestia i nie wolno jej lekceważyć! Jeżeli jednak komuś zdarzyło się zapomnieć i chciałby teraz przeprowadzić taki audyt to polecam kontakt z firmą Skills4u z Tychów: http://skills4u.pl/oferta/audyty-bhp/ Rzetelnie i dokładnie sprawdzają miejsce pracy, a w razie czego dają jasne wytyczne i sugestie, co można by poprawić. W dodatku oferują też szkolenia BHP dla pracowników, z których również w firmie korzystam.
Miźć90

Re: BHP

Post autor: Miźć90 »

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję takie działania jak szkolenia bhp to polecam zapoznać się z oferta tej firmy ADREM http://www.wroclawbhp.pl/kontakt we Wrocławiu. Warto zaznaczyć, że firma oferuję również szkolenia dla tzw "Hakowych" a jak wiadomo szkolenia dla hakowych to bardzo ważne zagadnienie ze względu na skalę zagrożeń, które występują podczas wykonywania czynności zawodowych.
Domixć

Re: BHP

Post autor: Domixć »

Jeżeli jesteś z Bielska Białe lub okolic to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy http://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/ . Firma Centrum EM-PARTNER oferuję szereg szkoleń z różnego zakresu np: BHP, szkolenia z zakresu finansów, kursy handlowe i sprzedażowe, ochrona danych osobowych w ty szkolenia z zakresu wdrażania systemów np: HACCP i FOOD DEFENCE.
danuśia

Re: BHP

Post autor: danuśia »

Od kilku miesięcy jestem właścicielką firmy która dba o swoich pracowników pod wzgledem bezpieczeństwa. Co miesiąc zamawiam nowe kaski ekonomiczne z tego sklepu internetowego tutaj https://drogowe.com.pl/ . Posiadają oni szeroki wybór asortymentu dla kobiet i mężczyzn .
ODPOWIEDZ