Antywirus do firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Antywirus do firmy

Post autor: Biznesmen78 »

Cześć Wam, szukam porządnego antywirusa do swojej firmy i natrafiłem na https://bitdefender.pl/. Według dużej ilości rankingów, bitdefender uznawany jest za najlepszy antywirus, który w pełni zabezpieczy moje komputery. Pytanie tylko, czy ktoś z Was kiedyś z niego korzystał, ponieważ sam jeszcze nigdy nie miałem z nim styczności. Co sądzicie?
RafałMatejko

Re: Antywirus do firmy

Post autor: RafałMatejko »

Ja korzystam ze wbudowanego programu antywirusowego Microsoft Defender. Ta usługa jest standardowym komponentem systemu Windows 10 chroniącym dane i urządzenia w czasie rzeczywistym za pomocą pełnego zestawu zaawansowanych zabezpieczeń. Do codziennego przeglądania internetu wystarczy. Jedyną obawę budziło we mnie wysyłanie dokumentów przez internet i bankowość online. Skorzystałem więc z rozwiązania https://fordata.pl/ i zabezpieczyłem swoje dokumenty przez przygotowany do tego system.
preseś

Re: Antywirus do firmy

Post autor: preseś »

Rozważ ten antywirusa na telefony, niestety coraz więcej wirusów przenosi się tą drogą. Tym bardziej, że na telefonach otwieramy pocztę i wiele innych plików. Tu masz całkiem darmowe programy https://insidemobile.pl/antywirus-na-telefon/ .

spodnie cross enduro
zła

Re: Antywirus do firmy

Post autor: zła »

RafałMatejko pisze: ↑03 lis 2020, 20:08 Ja korzystam ze wbudowanego programu antywirusowego Microsoft Defender. Ta usługa jest standardowym komponentem systemu Windows 10 chroniącym dane i urządzenia w czasie rzeczywistym za pomocą pełnego zestawu zaawansowanych zabezpieczeń. Do codziennego przeglądania internetu wystarczy. Jedyną obawę budziło we mnie wysyłanie dokumentów przez internet i bankowość online. Skorzystałem więc z rozwiązania https://fordata.pl/ i zabezpieczyłem swoje dokumenty przez przygotowany do tego system.
a na telefon?
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Antywirus do firmy

Post autor: ulka »

Na telefon to możesz zainstalować taką http://www.fitnessstyl.pl/jak-ustrzec-s ... rnetowego/ aplikację która chroni przed zhakowaniem. To szyfrowany komunikator, który wykorzystuje szyfrowanie wiadomości end-to-end.
ODPOWIEDZ