Agencja do ochrony

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Ferdynand_98
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 1:23

Agencja do ochrony

Post autor: Ferdynand_98 »

Jak myślicie, trudno jest znaleźć dobrą agencję ochrony? Mnie przydałby się ktoś, kto ma doświadczenie w takich działaniach jak ochrona fizyczna obiektów. Co prawda trafiłem na kilka interesujących ofert, ale nie wiem, na co powinienem zwrócić uwagę, żeby wybrać najkorzystniejszą. Macie dla mnie jakieś sprawdzone rady?
Sarają

Re: Agencja do ochrony

Post autor: Sarają »

Spodobał mi się także niedawno w sieci plecak vintage przeworsk. Właśnie na takie dodatki zwracam uwagę, bo można wtedy mieć idealną kreację. Szybko i sprawnie można dzisiaj robić zakupy online i kupować, co tylko się chce. Kupujecie online? Dla mnie zakupy w sieci są najlepsze.
Kamiński

Re: Agencja do ochrony

Post autor: Kamiński »

Jeśli chodzi o sprawdzoną agencję ochrony to u nas doskonale się sprawdza warszawska Securitas https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona-fizyczna/ Mają szeroką ofertę, ochronę fizyczną (stałą i recepcje) , patrole i dobry wybór ochrony zdalnej (m.in wideo weryfikacja, wirtualny patrol czy wideo nadzór), także z nimi będziecie porządnie zabezpieczeni. My bardzo dobrze ich oceniamy, ja daję też im plusa za nieprzesadzone stawki.
ODPOWIEDZ